Menu

Colours of Ostrava je již za dveřmi!

18.6.2014 - Festivaly
Colours of Ostrava je již za dveřmi!
imagesCACVUYHM

Na Colours vystoupí novodobý fenomén John Newman

V druhé polovině července již tradičně odstartuje multižánrový, mezinárodní festival Colours of Ostrava, který je jedinečný svou atmosférou, kterou už třetí rok dokresluje Dolní oblast Vítkovic. Prostředí starého průmyslového areálu poskytuje dostatek prostoru a zábavy pro všechny. I letos se můžete těšit na pořádně žhavý a barevný program, který je doprovázen divadly a různými workshopy.

Představí se Robert Plant, Bastille, John Newman a mnoho dalších

images

Robert Plant předvádí skvělou show i v pokročilém věku

Ve dnech 17. – 20.7.2014 se představí řada více či méně světových i domácích hvězd. Ve čtvrtek se můžete těšit například na MGMT nebo Shaka Ponk. V pátek vás bude bavit Zaz, Jamie Woon nebo Charles Bradley. Sobota patří legendě světové hudební scény Robertu Plantovi, který bude jejím pomyslným vrcholem. Poslechnout si v sobotu můžete také talentované a dnes již dobře známé Bastille nebo Johna Granta. Festival končí v neděli a jeho pomyslnou třešničkou na dortu se stane mladý zpěvák velkého jména John Newman. Z českých umělců se představí například Anna K., Chinaski, Vypsaná Fixa nebo Eddie Stoilow.

Vstupenky na letošní ročník seženete v ceně 2190 Kč, na místě pak 2300 Kč. I když festival patří mezi ty dražší, čekají vás 4 dny nabité skvělou muzikou, okouzlující atmosférou a nekončící zábavou!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *