Menu

Havířovské slavnosti 2013 se kvapem blíží!

24.8.2013 - Párty
Havířovské slavnosti 2013 se kvapem blíží!
2569469_krystof_promo

Kryštof vystoupí na domácí půdě

První víkend v září se jako každoročně budou v Havířově konat již tradiční slavnosti známé také jako hornické slavnosti. Víkend plný hudby můžete prožít s řadou domácích umělců a chybět nebudou ani zahraniční interpreti. Akce se bude odehrávat v městském sportovním areálu Slavia, na kterém budou dětské atrakce a jak je již zvykem, velké množství stánků s občerstvením. Vybírat můžete z osmi druhů piva a chybět nebude ani horká medovina.

Havířov žije!

pátek 6. září od 17 hodin vás čeká nabitý program. Vystoupí charismatický Dan Bárta, divocí Tata Bojs, domácí Kryštof a finská metalová skupina Stratovarius. Sobotní slavnosti odstartují ve 12:30 vystoupením Michala Nesvadby, který je bezpochyby ideální bavič vašich ratolestí. Následuje koncert Jaroslava Uhlíře. Notoricky známé písně jistě kromě dětí ocení rovněž i dospělí. V sobotu se také můžete těšit na Gentlemen Singers nebo houslistu Pavla Šporcla v doprovodu kapely Sporcelain. Své taneční umění vám také předvedou sólisté Lord of the Dance a Riverdance. V programu je najdete pod názvem Irish Dance Experience. Večer bude patřit Petru Kolářovi, slovenským legendám Elán a německé metalové skupině Helloween. Provázet vás sobotním dnem jako moderátor bude Marek Vašut. Závěr slavností bude v neděli 8.9. od jedné hodiny odpolední. Poslední den rozhodně také stojí za návštěvu. Představí se domácí zpěváci známí ze soutěže Hlas Československa Daniel Mrózek a Veronika Vrublová. Pragounion předvedou pořádný hiphopový nářez.  V neděli bude rovněž vystupovat populární slovenská kapela Desmod, těšit se můžete také na Nototo a Nagauč.

tatabojs

Těšit se můžete na energické Tata Bojs

Vstupenky, které zakoupíte na místě, stojí v pátek a sobotu 100 Kč, neděle je za 50 Kč. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Počasí v září je nevyzpytatelné, ale program slibuje víkend plný zábavy za jakýchkoli podmínek. Od hudebních zážitků si můžete odpočinout například zapojením se do soutěže přetahování lana nebo využitím biografu Láska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *