Menu

Jaro, léto, relax a pohoda na zahradě

20.6.2016 - Párty, Relax, Zábava
Jaro, léto, relax a pohoda na zahradě

garden-party-8ReinerPicnic2-deJe jasné, že s přibývajícími slunečními dny nás to bude stále více lákat ven. Máme pro vás zajímavý námět, jak si zpříjemnit krásné jarní a letní dny, včetně večerů a tropických nocí. Strávit je můžete třeba na zahradě! S partou dobrých lidí to bude mít jistě ty správné grády!

Zarelaxovat můžete v bazénu. Máte-li ho na vaší zahradě k dispozici, máte na léto vystaráno. Zahradní bazén představuje pohodlí a čerstvé osvěžení. Nachytejte tedy trochu bronzu, než se vydáte třeba na dovolenou k moři! A co třeba zahradní jezírka? Ty představují vodní svět, který na nás působí také velmi pozitivně. Sezením u jezírka se odreagujete, odpočinete si a přijdete na jiné myšlenky!

O slovo se hlásí večer a noc

Jak se bude blížit večer, možná dostanete hlad! Co vám brání v tom, abyste si připravili nějakou specialitku? V takových chvílích budou velice užitečné zahradní grily a krby! Nezapomeňte si dopředu naložit maso. K jarním a letním teplým večerům se bude pochopitelně hodit i nějaký výtečný drink, připravte si třeba míchaný nápoj nebo si dopřejte pivo – narazte bečku a párty může začít. Pusťte si vaši oblíbenou hudbu nebo se staňte DJem večera a užívejte si třeba až do rána! Pozor jen na sousedy, aby nenamítali, že rušíte noční klid, co kdybyste je pozvali také?

garden-party-decorations-outdoor-partyJarní a letní dny, večery i noci strávené ve venkovním prostředí mají své jedinečné kouzlo. Působí na nás jednoznačně velmi dobře. Snažme se tedy alespoň na chvíli vypnout, dopřeje-li nám to počasí, těžko byste hledali lepší zábavu, kterou přizpůsobíte vlastním představám! Vyplatí se tedy, pokud se poohlédnete po nějakém zahradním nábytku a dekoracích, zřejmě budou potřeba!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *