Menu

Megakoncert pro všechny bezva lidi Rádia Čas Ostrava

21.9.2013 - Koncerty
Megakoncert pro všechny bezva lidi Rádia Čas Ostrava
krr

Jana Kratochvílová vás rozhodně nebude nudit

Rádio Čas slaví 15 let a oslava bude velkolepá. Nejen pro fanoušky je připraven Megakoncert, který se odehraje 16. listopaduostravské ČEZ Aréně. Jak už napovídá název akce, půjde o velkou show plnou zábavy, hvězdných vystoupení a samozřejmě bezva lidiček.  Ostrava se baví i na podzim a vy byste u toho neměli chybět!

15. let je pořádný důvod k oslavě!

A co můžete od takovéto oslavy čekat? Jana Kratochvílová je jednou z vystupujících. Zpěvačka je zcela nezaměnitelná díky svému jedinečnému hlasu a výstřední vizáží. Nesmrtelné hity jako V stínu kapradiny nebo Dlouhá bílá žhnoucí kometa udělaly z Jany Kratochvílové nezapomenutelnou umělkyni i přesto, že dlouhé roky žila v Anglii a na české hudební scéně v podstatě přestala existovat. Dalším vystupujícím na Megakoncertu je Vašo Patejdl. Jeden ze zakladatelů legendární skupiny Elán je určitě připraven zazpívat své největší hity. Těšit se můžete rovněž na Olympic v čele s nestárnoucím Petrem Jandou. Skupina existující více než padesát let rozhodně nezklame starší ani mladší generaci. Jejich hity jako Želva, Dynamit, Slzy tvý mámy nebo Jasná zpráva se stále těší velké oblibě. Na oslavě nebude chybět ani Ewa Farná. Mladá ambiciózní zpěvačka, tak doplňuje hvězdné obsazení Megakoncertu Rádia Čas.

5112581

Zazpívat si můžete společně s Vašo Patejdlem

Na oslavu se dostanete za pouhých 149 Kč, přičemž děti do 120 cm mají vstup zcela zdarma. Neseďte doma a vydejte za zábavou do Ostravy.  Nehodí se vám termín koncertu? Rádio Čas připravilo ještě jeden Megakoncert. Akce se bude konat 7. prosince ve Zlíně v hale Euronics. Neváhejte a užijte si zábavu na Megakoncertu.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *