Menu

Přijďte si zafandit na Zlatou tretru

20.5.2014 - Zábava
Přijďte si zafandit na Zlatou tretru
images

Uslyší Usain Bolt i vás?

Již 53. Zlatá tretra, která se pravidelně koná v Ostravě, vás i letos zve ke sledování skvělých sportovních zážitků. Sportovci vás tradičně budou svými výkony udivovat na Městském stadiónu v Ostravě – Vítkovicích. Nenechte si ujít tuto příležitost a podpořte slavné české i zahraniční sportovce.

Usain Bolt, Mohamed Aman, Pavel Maslák…

 

imagesCA0RXI9L

Těšit se můžete také na Barboru Špotákovou

Že bude o co stát, naznačuje přislíbená účast opravdu velkých jmen světové atletiky. Mezi soutěžícími by neměl chybět světový rekordman a olympijský vítěz Usain Bolt. Jamajský sprinter určitě přinese veselý a svěží vítr na dráhu i do hlediště. Na Zlaté tretře by neměla chybět rovněž Shelly – Ann Fraser – Pryce, která k nám zavítá, stejně jako Usain Bolt, z Jamajky. I tato dáma má na svém kontě již pěknou řádku medailí ze sprinterských disciplín. Na dráze 800 metrů se představí mistr světa z roku 2013 Mohamed Aman, na čtvrtce můžete fandit českému nadějnému atletovi Pavlu Maslákovi. Tímto přehled rekordmanů účastnících se Zlaté tretry nekončí. Těšit se můžete také na Renauda Lavillenie ve skoku o tyči nebo Krisztiána Parse v hodu kladivem. Novinkou je také účast Barbory Špotákové, která jistě svým hodem oštěpem rozjásá všechny fanoušky.

Zlatá tretra nabízí i doprovodný program pro děti tzv. Čokoládovou tretru. Děti si můžou vyzkoušet závod v běhu a setkat se s legendami českého sportu jako je Jarmila Kratochvílová nebo Tomáš Dvořák. Přijďte se pobavit a sledovat úžasné sportovní výkony. Zlatá tretra vás přivítá 17.6.2014 od 15:30 ve Vítkovicích a dopřeje vám pohled na světovou atletickou špičku.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *