Menu

Skvělá hudba rozezvučí hrad Kost. Hvězdou večera bude Kryštof!

13.8.2013 - Koncerty, Párty, Zábava
Skvělá hudba rozezvučí hrad Kost. Hvězdou večera bude Kryštof!

Po více než roční pauze skupina Kryštof odstartovala šňůru koncertů. Jednou ze zastávek bude i gotický hrad Kost v Českém ráji. Kryštof se na Kosti ukáže 16. srpna.

1_v_sProgram zahájí v 17. hodin jilemnická kapela Koneckonců. Potom přijde na scénu moravský zpěvák, textař, skladatel, multiinstrumentalista a producent Vlasta Redl. Hvězdou večera bude Kryštof, který bude doprovázen světelnou a laserovou show.

Skupina Kryštof vznikla v roce 1993 v Havířově. První album vyšlo po osmi letech, v roce 2001 a neslo název Magnetická pole. Každý rok až do roku 2008 skupina vydala daší album. V roce 2010 vychází album další. Zatím poslední, desátá, deska vyšla v roce 2012, a jmenuje se Inzerát. Dnes tato přední česká skupina hraje ve složení Richard Krajčo – zpěv a kytara, Nikos Petros Kuluris – saxofon, Nikolaj Atanasov Arichtev – basová kytara, Evžen Hofmann – elektrická kytara, Nikolas Grigoriadis – trumpeta, Ondřej Kyjonka – pozoun a Jakub Dominik – bicí.

Skupina Koneckonců vznikla v listopadu 2003 na hospodské půdě. Zatím vydala tři desky, poslední v roce 2009.

V průběhu celého večera bude k mání bohaté občerstvení, alko i nealko nápoje. Chuťové buňky potěší grilovaný daněk, grilovaný divočák,grilované selátko, špízy a další dobroty.

Cena vstupenky je 450 korun. Pro případ špatného počasí jsou připraveny velkokapacitní stany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *