Menu

Správný výběr kraťasů z vás udělá ještě větší kočky (a kocoury)

18.6.2014 - Móda a styl, Nakupování, Párty, Zábava
Správný výběr kraťasů z vás udělá ještě větší kočky (a kocoury)

Jaro je ve své poslední dekádě a to znamená, že co nevidět už zde bude léto. Počasí tomu také nasvědčuje, nikoho z nás zajisté neurazí odhalené křivky jak ženských, tak i mužských těl. Je teplo, takže se oblékáme poskromnu, kraťasy a šortky patří k oblíbeným kouskům, máte už vybrané ty správné střihy?

Buďte sexy při každé příležitosti /

Buďte sexy při každé příležitosti /

Výběr správných kraťasů v žádném případě nepodceňujte. Budete-li k problematice přistupovat s rozvahou, můžete těžit za každých okolností. Je třeba si uvědomit, že každý člověk má jinou postavu. V tomto článku je řeč především o dámských kraťasech. Právě u dívek a žen je známo, že jsou poněkud náročnější k tomu, jak vypadají, jakou se mohou pochlubit image, celkově k tomu, jak je vnímá jejich okolí.

Každá z vás si může obléct kraťasy

Bez nadsázky se dá tvrdit, že každá žena si může v létě obléct kraťasy. Samozřejmě, že k výběru musí přistupovat hlavně z pohledu, jaké proporce má její tělo. Některá se nemusí za nic stydět, jiná si musí dávat větší pozor.

Máte-li vysportovanou postavu a pevný zadek, můžete si dovolit klidně i upnuté, velmi krátké šortky. Naproti tomu v případě, že máte silná stehna a jste tak trochu „holka krev a mléko“, zvolte raději něco volnějšího, a mírně delšího. Co se týká barev, buďte své, volte to, co se vám líbí. Pokud by vás zajímalo, jaké barvy letos poletí, sledujte náš magazín, brzy přineseme speciál o barvách oblékání léta 2014, už nyní vám můžeme prozradit, že to bude třeba oranžová, černá, ale i pestré jarní a letní barvy, jde o širokospektrost, kde se značně projeví individualita!

Kraťasy letí, buďte na to připraveni /

Kraťasy letí, buďte na to připraveni /

Jedno je však jasné, pokud nepodceníte výběr, můžete díky kraťasům vypadat velmi dobře. Dokonce i v případech, kdy nejste samy se sebou spokojeny, a zdá se vám, že je co vylepšovat. Užijte si léto, ten pocit, kdy se za vámi otočí skupina týpků, není k zahození, ať již jste nebo nejste zadaná. Samozřejmě, že i my se budeme dívat na kluky, kteří to s oblečením a jeho vrstvami doufejme, také nebudou přehánět!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *