Menu

Bruno Mars zavítá do Prahy

27.7.2013 - Koncerty, Zábava
Bruno Mars zavítá do Prahy
untitled

Originální plakáty slibují nevídanou podívanou

Mladý talentovaný umělec s nezaměnitelnou barvou hlasu a úspěšnými singly vystoupí v Praze! Koncert je naplánován šestého listopadu a odehraje se v O2 Aréně. Do Prahy zavítá Bruno Mars v rámci evropské části svého celosvětového turné The Moonshine Jungle Tour, které odstartuje 2. října v Belfastu. Americká část turné byla zahájena koncem června. V doprovodu pražského koncertu vystoupí společně s Brunem Marsem také Mayer Hawthorne, známý zejména díky singlu Her Favorite Song.

Koncert plný megahitů

Bruno Mars, vlastním jménem Peter Gene Hernandez, je americký zpěvák, skladatel a producent. Jeho písně se nesou v duchu popu, ale najdou se skladby v žánru rocku, hip hopu, soulu a R&B. Debutové album z roku 2010 se jmenuje  Doo-Wops & Hooligans. Zde najdete hity jako Just the Way You Are, za kterou obdržel Bruno Mars cenu Grammy a další velice úspěšné songy, poslechnout si můžete úspěšné písničky Grenade, The Lazy Song nebo Marry You. Deska získala řadu ocenění a vynesla zpěváka na pomyslný vrchol.  V roce 2012 následovalo album Unorthodox Jukebox, které se i díky hitům Locked Out of Heaven nebo When I Was Your Man stalo nejrychleji prodávanou deskou roku. Dalším úspěšným počinem Bruno Marse je balada It Will Rain složená pro film The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1. Songy Bruna Marse nejednou obsadily první příčky světových hitparád, což jen podtrhuje kvality tohoto umělce.

2f2cddaa56_74853401_o2

Megashow v podání exotického zpěváka Bruno Marse

Vstupenky můžete zakoupit v síti Sazka Ticket v ceně pohybující se od 890 Kč  do 1390 Kč. Využijte jedinečnou možnost být součástí tohoto velkolepého koncertu.  Bruno Mars je umělcem, který vás nadchne svou megashow a postará se, abyste na jeho koncert vzpomínali ještě hodně dlouho.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *