Menu

Colours of Ostrava

9.6.2013 - Festivaly, Párty, Zábava
Colours of Ostrava

261397_10151521040004901_2085661342_nCelorepublikově známý hudební festival Colours of Ostrava letos proběhne ve dnech 18. až 21. července. Tento letní festival přivezl do Ostravy již řadu hvězd, jmenovat můžeme Grinderman, Robert Plant, ZAZ, Alanis Morissette, Cranberries, Sinéad O´Connor, Bobby McFerrin, Gipsy Kings, Kronos Quartet, Michael Nyman nebo Animal Collectivy a také kvalitní jména z oblasti jazzu, world music, rocku, popu i alternativy. Barvy Ostravy mají doprovodný program v podobě workshopů, divadel a diskusí. Pro více informací o účastnících a programu navštivte www.colours.cz.

cover-templateLetos již podruhé můžete festival navštívit v industriálním prostředí v oblasti Dolních Vítkovic, které v sobě symbolizuje typickou atmosféru hutí, železáren a nevšední prostředí. Nejste-li přímo z Moravskoslezského kraje ale rádi byste festival navštívili, cestujte s českými drahami, které připravily speciální slevu ve výši 50% z jakéhokoliv koutu České republiky. I letos budou připraveny skvosty z hudební branže.

Colours of Ostrava podporují velké společnosti. Generálním partnerem je Česká spořitelna. Mezi hlavní partnery patří ArcelorMittal, Agrofert, Vítkovice, Čez a další. Akce je podpořena statutárním městem Ostrava. Barvy Ostravy jsou svobodným a nezávislým festivalem, se kterým se můžete ponořit do nitra hudby a užít si jedinečný hudební zážitek a vychutnat pravou ostravskou atmosféru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *