Menu

Hřejivá zimní výbava, aneb co vám nesmí chybět v šatníku?

12.12.2015 - Móda a styl
Hřejivá zimní výbava, aneb co vám nesmí chybět v šatníku?

Jestliže patříte mezi milovníky pohodlí a příjemného teplíčka, pak si rozhodně nenechte ujít následující řádky! Zima ani nemusí klepat na dveře, abychom věděli, že již skutečně udeřila v celé své kráse. Venku sice není po sněhu ani památky – což je škoda vzhledem k blížícím se Vánočním svátkům – ale i tak tam mrzne, až praští a pokud člověk nemusí, vůbec by nevylézal z vyhřátého domova. I přes nízké teploty a počasí zalézající pod zimní bundy ale tu a tam paty z domu vystrčit musíte a v takových chvílích nejvíce oceníte hřejivou zimní výbavu. Pojďte se společně s námi podívat, co by vám rozhodně nemělo chybět ve vašem šatníku!

young-858737_1920

Stylový cardigan rozbíjí stereotyp

Jestli se chcete zachumlat do něčeho skutečně pohodlného a stylového zároveň, pak vsaďte na cardigany, kterým rozhodně nechybí šmrnc! Jedná se o volnější typ svetrů, které mohou mít jakoukoli podobu a unosit je můžete prakticky k čemukoli. Záleží jen na vás, zda se budete držet při zemi a sáhnete po jednobarevném modelu, nebo pustíte uzdu fantazii a zahalíte se do vesele vzorovaného modelu.

Pohodlná ponča zaujmou svou lehkostí

Dalším velice trendy kouskem, na který můžete v nynějším čase vsadit svou horkou kartu, jsou pohodlná ponča. Ta si okamžitě zamilují všechny milovnice komfortu a volnosti, neboť právě tento kousek je volný až až. Nosit jej můžete přes jakýkoli vrchní top – ať už to bude rolák, slabší svetr nebo jen tričko.

Úpletový svetr je neodmyslitelnou klasikou

Nemít ve své šatní skříni alespoň jeden úpletový svetr můžete s klidným srdcem považovat za módní faux pas. Tento oděv představuje klasiku, kterou unosíte na nespočet zajímavých způsobů a dobrou zprávou je, že svetr můžete nosit k čemukoli – k džínům, legínám i sukni. Vybírat rovněž můžete z pestré palety barev a ještě pestřejší nabídky vzorů a motivů.

Obrázek: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *