Menu

Legendární Sabaton zavítá do Brna

13.7.2015 - Koncerty
Legendární Sabaton zavítá do Brna
Sabaton zamíří do Brna

Sabaton zamíří do Brna

Kdo by neznal populární švédskou kapelu Sabaton, které se podařilo raketovým způsobem vyhoupnout mezi světovou špičku hudební scény. Metalové songy s převážně válečnou tématikou si získaly tisíce fanoušků po celém světě a i ty čeští se nyní mohou těšit na živé vystoupení!

Kapela Sabaton se v České republice objevila například v roce 2012 na hudebním festivalu Masters of Rock ve Vizovicích, kde sklidila ohromný úspěch. A není se ani čemu divit. Kromě skvělé hudby se do paměti tamních hudebních nadšenců zapsali Sabatoni jako kapela, která miluje své fanoušky, což se projevuje i na jejich chování na koncertech a častému pořádání turné po různých koutech světa. A protože Česká republika také touží po jedinečném metalovém nářezu ze Švédska, rozhodla se kapela Sabaton zavítat k nám znovu. Tentokrát do Brna.

Nenechte si ujít metalový nářez ze Švédska

Nenechte si ujít metalový nářez ze Švédska

Na jejich bezesporu nezapomenutelný koncert si však budou muset fanoušci ještě nějaký čas počkat. Do moravské metropole totiž zavítají a příští rok v únoru, avšak lístky jsou v prodeji již nyní a vzhledem k oblibě této kapely pomalu ale jistě mizí. Proto pokud si i vy chcete užít metalový koncert v podání Sabatonů, neváhejte a zakupte si lístky ještě dnes. K dostání je jak varianta na stání, tak k sezení. Samotný koncert se uskuteční 5. února v Hale Vodova a fanoušci se mohou těšit na jedinečnou show, kterou je kapela Sabaton známá. Chybět nebude ani tank nebo hymna o maršálu Karlu Janouškovi.

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *