Menu

Prožijte léto v centru Brna

30.7.2013 - Koncerty, Párty, Zábava
Prožijte léto v centru Brna

Že moravská metropole Brno žije i o prázdninách, je už stará známá věc. Letos však přišla s opravdovou peckou a tou je akce nazvaná Léto v centru, která poběží až do konce srpna.

městská pláž na náměstí Svobody v Brně

městská pláž na náměstí Svobody v Brně

Léto v centru je vlastně soubor hned několika akcí, na které se můžete přijít podívat například do parku na Moravském náměstí, na provizorní písečnou pláž, jenž naleznete na náměstí Svobody, a v neposlední řadě na koupaliště Kraví hora. A na co vše se můžete těšit?

Za každého počasí na Moraváku

Moravské náměstí bude přes léto patřit i dětem, které každý pátek čeká výtvarná dílna. V srpnu si tak můžou vytvořit třeba veselou chobotnici nebo skládacího klauna. Pro ty odrostlejší jsou připraveny večerní koncerty, kde se můžete bavit s kapelami jako Rybičky 48, Progres 2 aj.

Navštivte pláž uprostřed města

Jedna z mála městských pláží u nás vám může nabídnout nejen písek na stavění hradů, ale i zajímavé koncerty. Těšit se ještě můžete na Nevermore & Kosmonaut, Add Gospel a další interprety. Když k tomu všemu přidáte originální drinky (alkoholické i nealko), čerstvé ovoce a limonády, budete si opravdu i ve středu města připadat jako na dovolené.

Na koupaliště i na párty

Hudební vystoupení na Kraví hoře

Hudební vystoupení na Kraví hoře

A to doslova! Ti z vás, kteří si zakoupí vstup na koupaliště Kraví hora, mají v ceně zahrnuto i vstupné na večerní párty. Ty nás v srpnu čekají už jen dvě, na kterých nás bude bavit Peter Lipa či Circus Ponorka

A protože hlavním partnerem této akce je pivovar Starobrno, nemusíte se obávat, že byste parné léto museli trávit na suchu. Do konce Léta v centru navíc běží fotosoutěž o velký sud piva Starobrna a také bleskové soutěže vztahující se k této akci, kterou byste si rozhodně neměli nechat uniknout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *