Menu

Rebelka P!NK míří do Prahy

16.4.2013 - Koncerty, Párty, Showbyznys, Zábava
Rebelka P!NK míří do Prahy

Kontroverzní zpěvačka a pop idol P!nk se po třech letech znovu vrací do Prahy. Zavítá sem v rámci svého turné ,,The Truth About Love“, na kterém představí také novou stejnojmennou desku.

Naposledy se v České republice objevila v roce 2010, kdy představovala desku Funhouse.

Začátkem roku s turné ,,The Truth About Love“ navštívila 25 zemí v Americe a Kanadě. Nedávno pak potvrdila 26 termínů pro koncerty v evropských metropolích. Koncertní šňůra odstartovala 14. dubna v britském Manchasteru. Mezi městy jsou kromě Prahy také Vídeň, Curych, Paříž, Londýn a další. Do našeho hlavního města pop star dorazí 10. května. Koncert se uskuteční v O2 aréně. Lístky jsou v předprodeji ve všech sběrnách Sazky, a.s.. Cena vstupenek se pohybuje od 1 090 Kč do 1 790 Kč, podle toho, jaké místo zvolíte.

Pink při práci na nové desce spolupracovala s dalšími velkými jmény, jako jsou Lily Allen či Eminem. První singl nového alba Blow me (One last kiss) se stal během prvního týdne nejhranější skladbou britských rádií a nejprodávanějším singlem Pink na celých britských ostrovech. The Truth About Love je jedinečným pohledem zpěvačky na odstíny lásky – temné, světlé, šťastné i smutné.

Svou první desku s názvem Can’t Take Me Home Pink vydala v roce 2000. Převážně díky hitu Love Is Such a Crazy Thing se deska stala obrovským boomem. Neméně úspěšné byly i daší desky – M!ssundaztood, Try This, I’m Not Dead, Funhouse, Greatest Hits So Far!!! i loňská The Truth About Love. Album Funhouse se umístilo na prvních příčkách hitparádových žebříčků ve Velké Británii, Austrálii, Nizozemí, Novém Zélandu a Švýcarsku. Výběr Greatest Hits So Far z roku 2010 obsahující hit Fuckin Perfect se umístil v Top 10 ve více než 13 zemích světa.

Navíc je Pink několikanásobná držitelka cen Grammy (3x), Billboard Music Awards (2x), MTV Video Music Awards (5x), MTV Europe Awards (2x) a v neposlední řadě také People’s Choise Awards (2x).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *