Menu

Votvírák už po osmé

3.6.2015 - Festivaly
Votvírák už po osmé
votvírák1

Neopakovatelný zážitek – to je Votvírák!

Pokud máte rádi festivalové maratony s obsazením zejména českých a slovenských hudebních interpretů a zároveň obdivujete neopakovatelnou atmosféru, která k festivalům patří, nenechte si ujít už osmý ročník Votvíráku. Ten se koná 12 – 14. 6. v Milovicích u Prahy.

Na co se můžete těšit?

Na celkem 4 stageích můžete vidět řadu interpretů. Účast přislíbila kapela Arakain s Lucií Bílou, Eddie Stoilow, Ewa Farna, skupina UDG, Xsindl X, No Name, Wohnout, Sto Zvířat, Majk Spirit, Vypsaná Fixa a mnoho dalších. Partnerem festivalu je například Kofola nebo Staropramen, takže neváhejte na místě navštívit jejich stánky a osvěžit se v letním počasí. Součástí celé akce bude samozřejmě řada dalších atrakcí, jako je vlastní pouť a další.

votvírák2

Nezapomeňte si včas zajistit lístky!

Lístek na celý festival můžete zakoupit za 320 Kč v online obchodech nebo za 399 Kč na místě. Pokud jste VIP klienti, můžete si zakoupit lístek za 900 Kč. Dobrou zprávou jistě je, že vozíčkáři mají vstup na tuto akci zdarma. Pořadatelé festivalu zároveň spolupracují s pacientskou organizací LYMFOM HELP, O.S. Festival je také dlouhodobým členem projektu „Čistý festival“, který spočívá ve zpětném odběru použitých kelímků. V roce 2010 bylo takovýmto způsobem vytříděno 53 468 kelímků. Z těch se pak vytvořil had, který byl dlouhý neuvěřitelných 600,76 metrů. Neváhejte tedy a zařiďte si účast na festivalu co nejdříve. Stanová městečka už jsou téměř plná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *