Menu

Vybíráme sluneční brýle

14.7.2015 - Móda a styl, Nakupování
Vybíráme sluneční brýle
Brýle jsou skvělým módním doplňkem

Brýle jsou skvělým módním doplňkem

Letní sezona je tu a s ní si jistě řada z vás zatouží pořídit nové sluneční brýle. Ačkoliv mnohdy je jejich původní ochranná funkce omezena na úkor modních výstřelků, dbejte při jejich výběru na to, abyste si vybrali kvalitní výrobek.

Za jakým účelem si chcete brýle pořídit

Ano – zní to možná trochu zvláštně, protože je přeci každému jasné, proč si pořizujeme brýle. My však máme nyní na mysli konkrétní účel. Je totiž rozdíl mezi tím, zda chcete sluneční brýle pouze jako módní doplněk při svých pochůzkách po městě nebo se s nimi chystáte na pláž. Stejně tak jinou kategorii brýlí potřebuje v případě, že jste řidič. Nejobvyklejší kategorií brýlí jsou ty s absorpcí světla 20 – 80 %. Vyšší procenta už se nedoporučují obzvlášť pro řidiče. Chcete-li chránit své oči před sluncem skutečně důkladně, měli by vaše brýle být schopny blokovat UVA, UVB, UVC a HEV.

Nasaďte růžové brýle

 

A které si vyberete vy?

A které si vyberete vy?

Asi znáte pořekadlo, že někdo nosí růžové brýle. Moderní doba však takové může skutečně nabídnout. Pestrá paleta všech možných barev a odstínů vám umožňuje koupit si takové brýle, které vám budou vždy dokonale ladit k vašemu outfitu. Zvolit si můžete nejen obroučky, ale i skla. Ty však důkladně vyzkoušejte. Některým totiž nemusí konkrétní odstín zbarvení skel vyhovovat. Vaše brýle by také neměli zkreslovat. Pokud si nevíte s výběrem rady. neváhejte se obrátit na optika, který vám s výběrem nových slunečných brýlí velmi rád pomůže.

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *