Menu

Vydejte se na dovolenou, díky last minute nabídkám ušetříte tisíce korun.

28.9.2016 - Zábava
Vydejte se na dovolenou, díky last minute nabídkám ušetříte tisíce korun.

Jen málokdo z nás nemá rád cestování, moře, teplo a poznávání dálných zemí. Chcete-li si vychutnat šumění moře, hezké počasí a užít si týden či dva volna ve společnosti své drahé polovičky či party přátel, využijte last minute zájezdy a cestujte se značnou úsporou peněz.

Zajímavý last minute zájezd do Itálie

Právě v září si mohla spousta zájemců objednat z výhodné last minute nabídky do Itálie. Krásný a komfortní hotelový komplex Ilyssion Beach Resort, jenž se nachází na ostrově Rhodos, představuje oázu klidu přímo u moře a jeho součástí je i hotelová pláž. Jen pět minut vzdáleny jsou nejbližší obchody, do historických zákoutí nahlédnete, pokud se přemístíte o 7 km dál k městečku Lindos.

I samotný hotel vás nadchne, dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek jsou klimatizované, nechybí TV se SAT, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaletou a fénem, příjemné je i balkon, kde můžete trávit příjemný večer ve dvou. Cennosti můžete uschovat do trezoru v recepci, nechybí možnost připojení k Wi-Fi, nechybí bar uvnitř i venku, bazén se slanou vodou, vnitřní bazén a mnohé jiné. Děti se rády vykoupou v jim uzpůsobeném bazénku nebo zabaví v mini klubu. Stravování formou all inclusive je zárukou, že se najíte dosyta, aniž byste museli připravovat jídlo.

Což takhle oblíbené Chorvatsko?

Mnoho našinců, ale i jiných turistů, každoročně láká dovolená v Chorvatsku. Není divu, je to země pro nás poměrně levná, nemusíme podstupovat příliš zdlouhavé cestování a ubytování i pobyt celkově, poskytují příjemné prostředí a pohostinnost při kontaktu s tamními obyvateli. Co s týče moře a pláží, budete si moci vychutnat dlouhé procházky, sledovat západ slunce, potápět se nebo objevovat krásy flory a fauny, kterých je v Chorvatsku skutečně dostatek.

Jestliže uvažujete o dovolené 2017 už nyní, určitě si nenechte ujít možnosti, které přináší CK TipTravel.cz. Budete zajisté spokojeni, jako spousta jejích klientů před vámi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *