Menu

Vydejte se na dovolenou, díky last minute nabídkám ušetříte tisíce korun.

28.9.2016 - Zábava
Vydejte se na dovolenou, díky last minute nabídkám ušetříte tisíce korun.

Jen málokdo z nás nemá rád cestování, moře, teplo a poznávání dálných zemí. Chcete-li si vychutnat šumění moře, hezké počasí a užít si týden či dva volna ve společnosti své drahé polovičky či party přátel, využijte last minute zájezdy a cestujte se značnou úsporou peněz.

Zajímavý last minute zájezd do Itálie

Právě v září si mohla spousta zájemců objednat z výhodné last minute nabídky do Itálie. Krásný a komfortní hotelový komplex Ilyssion Beach Resort, jenž se nachází na ostrově Rhodos, představuje oázu klidu přímo u moře a jeho součástí je i hotelová pláž. Jen pět minut vzdáleny jsou nejbližší obchody, do historických zákoutí nahlédnete, pokud se přemístíte o 7 km dál k městečku Lindos.

I samotný hotel vás nadchne, dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek jsou klimatizované, nechybí TV se SAT, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaletou a fénem, příjemné je i balkon, kde můžete trávit příjemný večer ve dvou. Cennosti můžete uschovat do trezoru v recepci, nechybí možnost připojení k Wi-Fi, nechybí bar uvnitř i venku, bazén se slanou vodou, vnitřní bazén a mnohé jiné. Děti se rády vykoupou v jim uzpůsobeném bazénku nebo zabaví v mini klubu. Stravování formou all inclusive je zárukou, že se najíte dosyta, aniž byste museli připravovat jídlo.

Což takhle oblíbené Chorvatsko?

Mnoho našinců, ale i jiných turistů, každoročně láká dovolená v Chorvatsku. Není divu, je to země pro nás poměrně levná, nemusíme podstupovat příliš zdlouhavé cestování a ubytování i pobyt celkově, poskytují příjemné prostředí a pohostinnost při kontaktu s tamními obyvateli. Co s týče moře a pláží, budete si moci vychutnat dlouhé procházky, sledovat západ slunce, potápět se nebo objevovat krásy flory a fauny, kterých je v Chorvatsku skutečně dostatek.

Jestliže uvažujete o dovolené 2017 už nyní, určitě si nenechte ujít možnosti, které přináší CK TipTravel.cz. Budete zajisté spokojeni, jako spousta jejích klientů před vámi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *