Menu

Vyrážíme na párty, jak se připravit?

15.2.2014 - Móda a styl, Nakupování, Párty, Relax, Zábava
Vyrážíme na párty, jak se připravit?
Párty oblečení je na každém z vás /

Párty oblečení je na každém z vás /

Teprve je úterý a párty bude až v sobotu, ale stejně už přemýšlíme, v čem se blýskneme. Co si na sebe oblékneme? Stojíme před šatníkem a nemůžeme se rozhodnout. Tohle je moc nudné, tamto zase moc vyzývavé. Tyhle boty jsou děsné a tamty? Možná by to i šlo, ale vydržím tak dlouho na těch podpatcích? Hadry bych měla a co make-up? Bože a co ty vlasy? Nemám se raději, ještě objednat ke kadeřnici? Koukám na ty nehty. Něco s tím musím udělat! Tisíce a tisíce otravných myšlenek a panika. Milé dámy, nedělejte z toho kovbojku. Jdete se přece bavit a o tom, právě párty je. Pokud se chystáte na lov, to už je jiné kafe. Rozhodně platí, že připravenému štěstí přeje, ale stres tam nepatří. Sepište si klidně na papír různé detaily, ušetříte si tím spoustu času na samotnou přípravu.

Co je to párty oblečení

V prvé řadě, je to hodně široký pojem. Může se jednat o párty společenskou, zahradní nebo diskotéku. Podle události, volíme i outfit. Ve 20. století patřily mezi hlavní společenské události návštěvy kina, divadla, plesy, kavárny. Od 21. století se pohled na tak zvaný free životní styl, trochu změnil. A tím také pravidla oblékání. Je více uvolněný, a je v něm více fantazie. Některé kamenné i internetové obchody, nabízí přímo clubwear-oblečení na párty, včetně všech doplňků, dokonce i paruk a příčesků.

Ani moc, ani málo

Hlavně uvolněně /

Hlavně uvolněně /

Oblečení volíme samozřejmě, podle typu zábavy a společnosti. Pokud jdeme na párty, jedná se o uvolněnou atmosféru a nemusíme se bát, zvolit něco odvážnějšího. Neznamená to však, vzít si na sebe od každé barvy něco s výstřihem na pupek. Méně, je někdy více. Nabízí se celá řada možností. Od šatů, tunik, topů, korzetů, legín. Nezapomínejte na doplňky, jako jsou pásky, korále, řetízky, kabelky, náušnice. Ty dokážou patřičně podtrhnout, celý outfit. Make-up určitě hravě zvládnete a nemusíte se pro večerní líčení bát, tmavších odstínů a výrazné řasenky. Stejně tak i v úpravě nehtů se dnes nabízí celá řada možností. Jednorázové nalepovací nehty, nebo nálepky na celý nehet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *