Menu

Využijte víkendové pobyty se slevou

18.4.2015 - Lifestyle, Relax, Zábava, Zdraví
Využijte víkendové pobyty se slevou

Také se vždy celý pracovní týden těšíte na víkend, jak si pořádně odpočinete a vyrazíte někam na výlet? Co byste řekli na víkendové pobyty? Není to určitě špatný nápad a zřejmě se najde hodně takových, kteří o této možnosti často přemýšlejí. Kolikrát jste však limitováni finančními faktory. Ne všechny víkendové pobyty si můžete dovolit. Pokud víte, jak na to, můžete i při takovém zájezdu výrazně ušetřit. A jak postupovat? Je to jednoduché, stačí zavítat na web slevoteka.cz.

Naplánujte si víkendový pobyt /

Naplánujte si víkendový pobyt /

Na portálu narazíte vždy na jednu velmi zajímavou nabídku pro aktuální časové období. Princip slevy funguje na tzv. kolektivním nakupování. Víte, co tento výraz znamená? Kolektivní nebo-li hromadné nakupování, představuje možnost nákupu produktu za příjemnou, sníženou pořizovací cenu. Ta je docílena právě tím, že je o daný produkt zvýšený zájem. Znamená to, že v případě, kdy o konkrétní víkendový pobyt projeví vážný zájem více lidí, se aktivuje sleva. Pokud by se stalo, že se dostatečný počet zájemců nedostaví, jednoduše nic nezaplatíte, takže se nemusíte ničeho obávat.

Prostřednictvím sdílení dosáhnete slevy

K uskutečnění nákupu romantického víkendového pobytu nebo zážitku na webu slevoteka.cz je tedy potřeba, aby o stejný produkt byl větší zájem. Chcete-li tomuto pomoci, není nic jednoduššího, než konkrétní nabídku šířit dále. Můžete využít například sdílení na sociálních sítích. Čím více lidí to uvidí, tím je větší pravděpodobnost, že se najde dostatečný počet zájemců.

Pokud vás víkendový pobyt na slevovém portálu zaujal, přihlaste se na něho. Vyberte si způsob platby – buď pohodlnější cestu prostřednictvím platební karty, nebo klasický bankovní převod. Platit budete samozřejmě až v případě, kdy se aktivuje sleva. O všem budete informováni emailovou korespondencí.

Pokud si chcete užít třeba i prodloužený víkend s někým, na kom vám hodně záleží, vyplatí se pravidelně sledovat nabídku na webu Slevotéky! Podívejte se na slevové pobyty pro dva, rodinné pobyty, sportovní pobyty a mnoho dalších možností. To by bylo, abyste neušetřili!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *