Menu

Festival, který zaútočí na vaše chuťové buňky

10.8.2013 - Festivaly, Zábava
Festival, který zaútočí na vaše chuťové buňky
285461_470852482935774_2062969758_n

Loňský ročník sklidil nečekaný úspěch

V loňském roce sklidil druhý ročník festivalu jídla a pití Foodparade nečekaný úspěch a není se tedy čemu divit, že i letos můžete zavítat do zahrad zámku Troja v Praze 7 na vynikající gastronomickou akci, kterou pro vás zorganizovala škola vaření Chefparade.

Letošní ročník zaútočí na vaše chuťové buňky hned ve dvou zářijových dnech a to 7. a 8. Těšit se můžete na degustaci jídel těch nejlepších restaurací, které lze v Praze navštívit. Chybět pochopitelně nebudou ani rozličné druhy nápojů a dobrot z celého světa. Pro oba festivalové dny je navíc připraven bohatý doprovodný program, ze kterého si jistě vybere i ten nejnáročnější návštěvník.

Čím víc šefů, tím líp

Chef (šef) je totiž festivalové platidlo, za které si můžete během Foodparade pořídit tolik dobrot, kolik jen sníte. 20 chefů je hodnota startovacího balíčku, který každý návštěvník obdrží při vstupu. Další chefy si můžete v libovolném množství (minimálně však v hodnotě 10 chefů) zakoupit v průběhu festivalu. 20 chefů by každému návštěvníkovi měli bohatě vystačit na jedno menu i s nápojem. Od které restaurace se rozhodne degustovat, je pak už zcela v jeho režii.

Na jídla z kterých pražských restaurací se můžete těšit?

Mezi již potvrzené účastníky Foodparade patří např. La Gastronomie Ligure, Hotel InterContinental & Zlatá Praha, Dock House & Green House a řada dalších. V sekci delikates se na vás těší palačinkárna Galetka či Cukrárna Saint Tropez.

Vstupenky jsou již v předprodeji

Zlákala vás tato chuťová nabídka a rozhodli jste se na festival Foodparade zavítat? Pak neváhejte a zakupte si vstupenky v předprodeji již nyní a to se slevou! Základní cena vstupného pro dospělého je 300 Kč (z toho 200 Kč bude směněno na chefy). Neváhejte, ať se nepřipravíte o tento skvělý a také chutný zážitek.

Výběr menu je zcela na vás

Výběr menu je zcela na vás

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *