Menu

Pro muže: Pár módních tipů, jak si neudělat ostudu na párty

5.3.2018 - Móda a styl
Pro muže: Pár módních tipů, jak si neudělat ostudu na párty

Máte v plánu návštěvu klubu a neradi byste si utrhli ostudu před přáteli? Pokud je vaším kamenem úrazu oblékání, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak si počínat při výběru outfitu a na co si dát pozor.

Šaty dělají člověka a v klubu to platí dvojnásob. Takto povrchní vnímání ostatních sice není úplně v pořádku, ale s tím bohužel nic nenaděláte. A na druhou stranu – svým charakterem neznámou slečnu oslníte jen těžko. Za těch pár minut prvního kontaktu vás nemůže poznat blíže. A je to právě vhodně zvolený outfit, který výrazně zvýší šanci na další rande.

Jdete v páru? Slaďte se!

Chystáte-li se na akci společně se svou drahou polovičkou, pak byste se měli orientovat podle jejího vkusu. V praxi to samozřejmě neznamená, abyste se oblékali jako dvojčata (to by působilo spíše komicky), ale určitá symbióza a harmonie rozhodně nejsou od věci. Podstatné je, abyste se oba cítili pohodlně. Na konkrétním stylu v podstatě nezáleží, tedy pokud nejde o tematickou párty, kde je určitý typ outfitu povinný.

partyplus.cz_trenyrkarna_cz_01

Sledujte trendy a inspirujte se

A teď to hlavní. Co když jste naprosto bezradní a o módě nevíte zhola nic? Navíc nemáte přítelkyni, která by vám outfit vybrala od ponožek až po pokrývku hlavy? Nepropadejte panice a věnujte trochu času brouzdání po internetu. Podívejte se, v čem chodí například známé osobnosti s podobným typem postavy a vizáže. Inspirujte se u někoho, kdo je dlouhodobě dobře hodnocen módními kritiky a určitě nešlápnete vedle.

Záleží i na spodním prádle

Na fotografiích však většinou není vidět spodní prádlo. A není tajemstvím, že právě to tvoří nejdůležitější součást outfitu. Protože jedině ve vhodně zvolených spodkách se budete cítit pohodlně, což se projeví i na vašem sebevědomí.

partyplus.cz_trenyrkarna_cz_02

Zde můžeme jmenovat konkrétní značky. Zlatou klasiku představují minimalistické Calvin Klein trenky, z českých brandů pak stojí za zmínku trenýrky Represent. Obojí, a k tomu mnohé další značky seženete na www.trenyrkarna.cz.