Menu

Kam za adrenalinovými zážitky v Česku?

14.2.2019 - Zábava
Kam za adrenalinovými zážitky v Česku?

Zaujalo Vás vyprávění kamarádů o jejich zážitcích z indoor surfingu? Ani Vy nemusíte však zůstat v povzdálí. Díky Firmě na zážitky můžete totiž také Vy na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je surfovat na opravdové vlny.

 

Kam za indoor surfing v České republice?

 

Není přitom potřeba cestovat dlouhé hodiny za oceán a prohánět se na vlnách Tichého oceánu. Stačí přijet do Surf arény v Praze a oddat se naplno této vodní zábavě. Surfařská aréna je vybavena důmyslným indoor simulátorem, jejíž moderní technologie umožňuje zažít surfování na opravdové vlně. Třebaže se venkovní teploty pohybují kolem nuly, můžete se směle obléct do plavek, uchopit do ruky surfovací prkno a chytit si svou vlastní přílivovou vlnu. Drink na plážovém baru dodá atmosféře ten pravý šmrnc.

Pokud byste rádi spojili vodní radovánky s adrenalinem, nenechejte si ujít příležitost vyzkoušet flyboard. Právě flyboarding je považován za naprostou adrenalinovou bombu. Jistě Vás potěší, že ovládání flyboardu závisí pouze na Vaši intuici. S flyboardem se můžete proletět až deset metrů nad hladinou a také pod ní. O level výš stojí Flyboard V4, který umožňuje rotaci kolem vlastní osy.

 

Proleťte se v jediném větrném tunelu v České republice

 

Velké popularitě se mezi adrenalinovými zážitky těší také indoor skydiving. Poukázku na tento zážitek pořídíte za skvělou cenu na tomto internetovém portále www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving. Díky tomuto adrenalinovému zážitku si můžete vyzkoušet, jak se cítí parašutisté. Na rozdíl od nich se však proletíte bez padáku na zádech. Indoor skydiving je vhodný také pro ty, kteří mají strach z výšek. Ve větrném tunelu proudí vítr o rychlosti až 270 km/h a celý zážitek probíhá pod dohledem zkušeného instruktora.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *