Menu

Oblečení jako rozkvetlá louka aneb přivolejte si jaro

10.2.2015 - Móda a styl
Oblečení jako rozkvetlá louka aneb přivolejte si jaro

Určitě si pamatujete na doby zlatých šedesátých let, kdy se nosívaly květované šaty, které se před pár lety navrátily do módy. Někteří je však brali s odstupem a pohlíželi na ně jako na babičkovskou záležitost. Dnes však přichází nová éra květované módy, která vás inspiruje a přivolá vám jaro, tedy aspoň do vašeho šatníku.

Pokud máte ve skříni nějaký ten květovaný kousek – šaty, halenku nebo dokonce kalhoty – pak neváhejte a klidně jej ze skříně vytáhněte, hoďte jej na sebe a vyrazte do ulic. Nečekejte na jaro a oživte jím nudnou zimu.

Květiny jako z baroka

Pamatujete si ze školních let na baroko? Důvod, proč je tu vytahujeme, je ten, že v zimě určitě oceníte květiny v barokním stylu, tedy zářivé květy na tmavém podkladu (černé nebo tmavě modré).

girl-354579_1280

Jaké kousky si můžete pořídit a jak je kombinovat?

Můžete si pořídit cokoli květovaného, co vás je napadne, na co narazíte a co vás zaujme. Vsaďte na květovaný topík, květované šaty či květované legíny.

Co se týče jejich kombinací, můžete jet ve staré klasice a vzít si jen jeden květovaný kousek, který sladíte se zbytkem jednobarevného outfitu. Nebo si můžete naopak vzít dva stejně květované kousky – topík a kalhoty či květovaný kalhotový kostým – a rozkvést tak celá.

blouse-343352_1280

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *