Menu

Přijďte se pobavit na Radegast den 2013

5.9.2013 - Festivaly
Přijďte se pobavit na Radegast den 2013
5206030-buty

Těšte se na hity od skupiny Buty

Léto je sice už u konce, ale vy si ještě pořád můžete užívat jeho dozvuky v podobě menších festivalů. Již po jedenácté se v Nošovicích bude konat Radegast den. Akce je plánovaná na 14. září a odstartuje ve 12:30. Nechte oběd obědem a utíkejte si užít den plný muziky a hlavně piva. „Život je hořký, bohudík“ je všem známý slogan piva Radegast, které vás bude osvěžovat po celý den.

Muzika z Moravy

Letošní hudební program je zaměřen na kapely pocházejícíMoravy. Těšit se tak můžete na veleúspěšný Kryštof se svými neumírajícími hity jako jsou Atentát, Lolita nebo Obchodník s deštěm. Představí se i nezapomenutelní Buty z Ostravy v čele s Radkem Pastrňákem. Dalším velmi energickým koncertem se jeví i vystoupení Ewy Farné, která vás určitě dostane svým zpěvem a ne jejím pověstným zadkem, o kterém se můžeme dočíst v mnoha bulvárech. Nebude chybět Citron nebo třeba Mňága a Žďorp. Svým neotřelým a pohotovým humorem vás zahltí Ruda z Ostravy. Domácí půda bude pro něj jistě velkou motivací ukázat to nejlepší. Nenechte si ujít ani koncert kapely Legendy se vrací, která je složená z velmi zajímavých muzikantů  Petra Šišky, Andonise Civopulose, Romana „Izzi“ Izaiáše a Libora Pyška.

SuperStar-2013-Ewa-Farna

Ewa Farná se nám předvedla i jako porotkyně v populární soutěži Superstar

Pokud jste fanoušky hokeje, i vy si přijdete na své. Na Radegast dni bude oficiálně zahájena extraligová sezóna.  Součástí programu jsou rovněž zábavné hry nejen pro tvrdé chlapy a samozřejmě spousta Radegastova piva včetně nefiltrovaného ležáku. Neváhejte a využijte posledních zbytků léta. Radegastův den je zcela zdarma a vítani jsou rozhodně všichni.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *