Menu

Google Play přináší podzim v rytmu hudby

1.10.2013 - Relax, Zábava
Google Play přináší podzim v rytmu hudby

Nejen na podzim si můžete užít až 18 milionů hudebních skladeb, které jsou ve službě Hudba Google Play nově dostupné i pro obyvatele České republiky. Zpříjemněte si pochmurné podzimní dny skvělou hudbou.

Získejte přístup k několika miliónům skladbám

Získejte přístup k několika miliónům skladbám

Neomezený poslech kvalitní muziky

Dlouho očekávaná služba Hudba Google Play je nově dostupná i českým zájemcům a slibuje neomezený poslech hudby. Za jednotlivé písničky mohou uživatelé platit jednotlivě nebo využít měsíčního předplatného, díky kterému získají neomezený přístup do rozsáhlého katalogu hudby po dobu jednoho měsíce. Za několik korun tak můžete legálně získat nepřeberné množství písniček.

Jak Hudba Google Play funguje

V rozsáhlé hudební knihovně si stačí vybrat píseň, kterou si následně můžete poslechnout buď přes webové rozhraní nebo aplikaci Google Music (pro telefony s Androidem). Třetí možností je stažení skladby ve formátu MP3. Tu si pak můžete již poslechnout na standardních přehrávačích.

Skladby můžete poslouchat i ve svém zařízení s Androidem

Skladby můžete poslouchat i ve svém zařízení s Androidem

Další výhodou, kterou tato služba poskytuje, je možnost nahrání až 20 tisíc vlastních skladeb, které takto můžete mít spolehlivě zálohované online. Podle vámi nejčastěji poslouchané hudby vám také služba doporučí nové interprety, kteří by sem vám zalíbit. Své oblíbení skladby navíc můžete sdílet s přáteli díky službě Google Plus. Ti si ji pak mohou bez problémů poslechnout také.

Využijete možnosti zakoupit si hudbu legálně a podpořit tak své oblíbené interprety i vy? Za vyzkoušení služba Hudba Google Play určitě stojí a je jen na vás, zda ji zůstane věrni i nadále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *