Menu

Za zábavou do Prahy: TOP 4 kluby podle TripAdvisoru

30.9.2018 - Lifestyle, Zábava
Za zábavou do Prahy: TOP 4 kluby podle TripAdvisoru

Důvodů, proč se o víkendu vydat do Prahy, je nespočet. Někoho láká prohlídka jedinečných architektonických skvostů, jiní se do metropole vydávají za uměním. Nejpočetnější skupinu turistů však tvoří milovníci skvělé zábavy, hudby a tance. Pokud neodmítnete jedinou příležitost na drink ve stylovém prostředí, rozhodně si nenechte ujít návštěvu některého z následujících podniků. Které kluby jsou se momentálně v žebříčku TripAdvisoru těší nejlepšímu hodnocení?

Le Valmont Club & Lounge

Provozovatelé definují klub La Velmont Club & Lounge na Uhelném trhu jako „malou Paříž v Praze“. Bažíte-li po netradičních zážitcích v ještě méně tradičním, leč velmi stylovém prostředí, bude se vám zde líbit. Inspirace Formanovým Valmontem a vliv francouzské dekadence 18. století se nezapře. Hosté si chválí nejen prostředí, ale také velmi příjemnou obsluhu.

M1 Lounge Bar & Club

Neony, nádherné dekorace a ještě hezčí go-go tanečnice. I tak zní hodnocení pravidelných návštěvníků pražského M1 Lounge Bar & Clubu v ulici Masná. Chválí si také barmany, hudbu a koktejly. Atmosféra tohoto podniku je tak hustá, že by se dala krájet.

Déjavu Music Club Praha

Že jste tady již někdy byli, ale nemůžete si vzpomenout, kdy to bylo? Asi jde jen o déjavu… Ale teď vážně: Déjavu Music Club Praha na Jakubské se sice na první pohled nevymyká průměru, ale jakmile se v něm rozkoukáte, zamilujete se. Kombinace usměvavé a ochotné obsluhy, příjemné atmosféry a pěkné výzdoby vás dostane.

KU Club & Bar

Ačkoliv jde o menší klub, po nedávné rekonstrukci je ještě lepší než kdykoliv předtím. KU Club & Bar je vyhlášený prvotřídními drinky a ještě lepší hudbou. Nachází se v ulici Rytířská na Starém Městě.

Nezapomeňte se stylově ubytovat

Všechny TOP kluby neobejdete za jediný večer – raději si na zábavu vyčleňte prodloužený víkend. A kde se ubytovat? Znamenitou volbou je hotel na Praze 7 – čtyřhvězdičkový komplex Belvedere.

Hotel Praha Belvedere je impozantní monumentalistická stavba dostavěná ve funkcionalistickém stylu. Patří k největším pražským hotelům a nabídne vám perfektní zázemí se vším všudy.