Menu

Letní kina jsou zpět

10.7.2015 - Párty, Zábava
Letní kina jsou zpět
Letní kina můžete letos navštívit na celé řadě míst České republiky

Letní kina můžete letos navštívit na celé řadě míst České republiky

Ačkoliv se rtuť v teploměru po většinu léta drží okolo třicítky, nic by nám nemělo bránit v tom, abychom si i v takovém počasí dokázali plně vychutnat nějaký skvělý kulturní zážitek. A kdy jindy si užít letní kino než právě teď?

Letní kina můžeme nalézt ve většině velkých měst v naší republice. Často se od sebe liší pouze svou koncepcí – některá kina dávají přednost starším oblíbeným filmovým trhákům, na které lákají návštěvníky, jiní se zaměřují na úplné novinky v kinech. To, že jsou letní kina stále tak oblíbená, je dáno především tím, že nemusíte sedět v uzavřeném prostoru zastřešeného kina, ale můžete si vychutnávat letní pohodu venku se zajímavým filmem. Většina letních kin je doplněna i občerstvením, což je pro léto skutečně ideální kombinace. Pokud jste v letním kině ještě nebyli, určitě byste měli letos nějaké navštívit. Většina z nich začíná promítání po desáté hodině večer, kdy už nebrání slunce v tom, aby bylo na plátno dobře vidět.

29_letni_kino

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru letního kina i vy!

Kde se můžete s letními kiny setkat? Kromě tradiční venkovních amfiteátrů, která jsou dostupná celoročně, bývají často provizorní plátna natažena na velkých volných prostranstvích ve městě. Například Brno je na letošní sezonu letních kin připraveno velmi důkladně. Setkat se s nimi v centru můžete hned na několika místech a to od hradu Špilberk až po oblíbené letní zahrádky. Vychutnat si tak můžete své oblíbené drinky a přitom sledovat filmy promítané na filmové plátno. Užijte si léto ve velkém stylu a navštivte některé z mnoha letních kin, která jen čekají na vaši návštěvu.

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *