Menu

Festivalová sezóna začíná!

31.5.2014 - Festivaly
Festivalová sezóna začíná!
imagesCAH7XWDI

Colours of Ostrava je hodně barevný a pestrý festival

Léto je obdobím nejen nezapomenutelných dovolených, ale také festivalů a akcí pod širým nebem. Už víte, kdy odstartuje ten váš? A víte vlastně mezi jakými můžete vybírat? Připravili jsme krátký přehled těch nejznámějších letních festivalů, které se odehrávají v České republice a stejně jako každý rok se máte rozhodně na co těšit!

Léto plné hudby a neodolatelných rytmů

První velký festival věhlasného jména na vás čeká v období od 3.7.-5.7. v Hradci Králové a nejde o nic menšího než Rock For People. Tento festival již tradičně uvítá slavné umělce, letos například vystoupí Tom Odell nebo česká legenda Lucie. Od 17.7.do 20.7. vás bude bavit Ostrava a dneska již jeden z nejoblíbenějších festivalů Colours of Ostrava. Obsazení je v letošním roce velice silné. Na pódiu se objeví John Newman, Bastille, MGMT anebo také Robert Plant. Týden na to můžete navštívit Benátskou noc ve Vesci u Liberce, který je zaměřen především na rockovou scénu. Zadovádět si tak budete moct společně s Horkýže Slíže, Mňágou a Žďorp, Divokým Billem nebo Tublatankou ši Kreysonem.

bez názvu54

Léto začíná s Rock For People!

Na přelomu srpna a července se můžete vydat na Sázavafest, kde se představí řada tuzemských umělců. Víkend 6.8.-9.8. patří brutálnímu festivalu Brutal Assault v Jaroměři. Ve dnech 21.8. až 23.8. zaplaví Hradec Kralové žhavé rytmy Hip Hop kempu. Ve stejném termínu se také můžete vydat na Macháč na největší beach open. Poslední prázdninový víkend pak můžete završit na festivalu Rock For Churchill. Který festival letos navštívíte?

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *