Menu

5D kino aneb ponořte se do filmu naplno

16.3.2014 - Relax, Zábava
5D kino aneb ponořte se do filmu naplno
Připravte se na jedinečný zážitek!

Připravte se na jedinečný zážitek!

Chtěli byste vědět jaké to je řítit se vesmírem nebo po závodní dráze? Chcete se ponořit do hlubin a vychutnat si naplno podmořský svět, jako byste skutečně plavali v moři? Pak pro vás bude 5D kino to pravé!

Déšť i vichřice za vámi přijde až do kina

A v čem se 5D kino liší od kina tradičního? Především tím, jak vás dokáže díky fascinujícím efektům vtáhnout do děje a vy tak máte skvělou příležitost vyzkoušet si například jízdu po horské dráze nebo adrenalinový závod v nadupaném sporťáku. Základ tvoří 3D brýle, díky kterým se ponoříte do filmu, a zejména pak efekty napodobující pohyb, takže pokud na plátně právě letí vesmírná loď, vy zažijete pocit, jako byste seděli přímo v ní. Zvolit si můžete z nabídky několika krátkých filmů, které vás zavedou do džunge, na divoký západ, horskou dráhu nebo do hlubin oceánu.

Ponořte se do hlubin oceánu z 5D kinem

Ponořte se do hlubin oceánu z 5D kinem

Návštěva 5D kina

5D kino můžete navštívit hned v několika velkých městech naší republiky. Vždy máte k dispozici program s několika filmy, z nichž si můžete vybrat ten, který vás nejvíce láká. Výhodou 5D kina je to, že se nemusíte zdržovat s rezervacemi. Filmy jsou krátké a promítat je tak lze v častějších intervalech, což jistě ocení řada návštěvníků. Těšit se můžete na speciální sedačky a hlavně nezapomenutelný zážitek, který si z 5D kina bezesporu odnesete!

Seznam měst ČR, ve kterých lze navštívit 5D kino:

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *