Menu

Originální party

6.8.2015 - Párty
Originální party
party1

Party nemusí být nuda

Znáte to – jste pozvaní na narozeninovou party. Jak to obvykle probíhá? Nástup, popřát oslavenci, něco pojíst, popít a jít domů. Obvykle žádná extra zábava. Tedy vlastně ano – zábava stoupá spolu s hladinou vypitého alkoholu. Občas ale není úplně nejvhodnější. Zkuste to jinak a vymyslete pro svoje přátele party, na kterou jen tak nezapomenou.

Co vymyslet?

Samozřejmě můžete být „originální“ a naplánovat party s převleky. Téma si můžete vymyslet od námořníků až po Star Trek nebo se pánové mohou převléct za dámy a obráceně. Zkuste ale koupit třeba heliové bombičky a uvidíte, že se ještě potom budete dlouho válet smíchy. Další možnost je vyhlásit například souboj receptů, kdy každý účastník přinese svoji oblíbenou chuťovku (vlastnoručně vyrobenou). Vy se tak vyhnete starosti s přípravou občerstvení. A co třeba vymyslet zábavný kvíz? Hosté budou rozděleni do týmů a vítěz může získat cenu podle vašeho uvážení. Můžete také napodobit pořad Faktor strachu a namíchat různé potraviny nebo si od známého půjčit hada či potkana. Držet černou hodinku asi není úplně bezpečné, ale někomu může vyhovovat. Vymyslet můžete cokoli, ale třeba i jen hraní Aktivit může vaši party pozvednout.

party2

Zapojte svoje přátele do přípravy občerstvení

Originálních nápadů je opravdu mnoho, stačí jen zapojit svoji fantazii. Určitě ale nedoporučujeme na začátku party odebírat telefony, aby se lidé více bavili mezi sebou. V dnešní době by pořadatel spíše mohl přijít k úhoně.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *