Menu

Jak to všechno začalo: Wedos byl jasnou volbou!

29.9.2013 - Zábava
Jak to všechno začalo: Wedos byl jasnou volbou!

wedosNení to tak dlouho, co jsem se rozhodl, že bych mohl zkusit provozovat několik tematických internetových magazínů, které budou přinášet nejrůznější zajímavosti z vybraných oblastí. Všechno to začalo tím, že jsem si při studiu přivydělával pár roků psaním různorodých reklamních článků. Práce to byla zajímavá, v té době taktéž poměrně výdělečná. Dobrých pisálků nebylo příliš a vzhledem k tomu, že jsem měl spoustu zakázek i bez absence živnostenského oprávnění, tak jsem si nestěžoval. Hned tak bylo na přilepšenou. Postupem času se však jako by „roztrhl pytel“ v problematice nabídky služeb zpracování ať již reklamních článků, tak i klasického copywritingu. Výsledkem byla větší konkurence, kdy pisálka začal dělat v podstatě každý, kdo má doma počítač a z českého jazyku měl klidně i trojku na vysvědčení začala klesat nabízená cena za služby. Poptavatel měl rázem daleko větší možnosti výběru, i když kvalita velmi často pokulhávala. Tak to nějak platí v podstatě do dnes. Bylo mi tedy jasné, že bych měl udělat další krok kupředu. A právě v té chvíli se zrodila myšlenka na vytvoření několika tematických magazínů!

Samozřejmě to nebylo nic extra převratného. Chtěl jsem se však přidat k těm, kteří již něco podobného mají. Nutno říci, že jsem se v této oblasti příliš neorientoval. Něco jako výběr domény nebo hostingu pro mě bylo „arabskou vesnicí“. Je velmi zajímavé, že mě v podstatě hned na začátek shánění řady informací zaujal právě Wedos, u kterého jsem postupně vybudoval existenci všech svých internetových stránek.

S postupem doby však vidím, proč tomu tak bylo. O tom, že Wedos nabízí kvalitní služby za rozumné ceny, není žádných debat. Je však zapotřebí vyzvednout přehlednost prezentovaných informací. Pokud se do podobných věcí pustí normální člověk, potřebuje lidskou radu. Je nutné, aby všemu pochopil, žádné složitosti. Dále je dobré, aby všechno našel na jednom místě. Člověka, který si chce vybudovat několik internetových stránek, příliš nezajímají nějaké odbornosti a přechvalování se. Jde mu o jasně vytyčené parametry a přesně stanovenou cenu. Rád se dozví také něco z historie provozovatele a v neposlední řadě ho zajímají i nějaké reference. Troufám si říct, že je také důležité grafické zpracování internetové prezentace. Ta by měla působit příjemným dojmem, měla by nabádat k prostudování webu, přesně tak podobně, jako je tomu na všech url Wedos.

fujitsuBěhem krátké doby jsem tedy měl jasno. Jedna věc však byla objednat doménu a hosting a druhá potom samotná instalace redakčního systému a vůbec vylaďování stránek. Zde to s mými znalostmi bylo tehdy ještě horší, než při zřizování domény a hostingu. A právě v tomto kroku jsem opět našel pomoc na stránkách Wedos, respektive jejich znalostní báze. Na internetu je téměř zázrak najít detailnější postupy, než je tomu právě zde. Hlavně tedy v tomto ohledu klobouk dolů! CMS, u mě tedy konkrétně WordPress tak byl rozchozen během několika minut a potom mi již opravdu vůbec nic nebránilo, abych na svých webech začal přinášet zajímavé informace, které, jak začal čas ukazovat, se opravdu líbí. Ještě než se pustím do shrnutí hlavních důvodů, proč tedy založit své internetové podnikání právě s pomocí Wedos tak bych na tomto místě taktéž rád poděkoval svým spolupracovnicím, redaktorkám, které mi pomáhají na webech a které jsou také důležitým předpokladem k úspěchu!

Proč by měl služby Weodos využít „obyčejný člověk“

Nyní se pokusím shrnout v deseti bodech, proč bych Wedos doporučil všem, kteří si chtějí zřídit jakoukoliv webovou prezentaci. Nutno ještě zdůraznit, že tento článek se zaměřuje na „obyčejné lidi“, kteří chtějí mít co dočinění s aktivní prací na internetu. Osobně si myslím, že Wedos je právě pro tyto primárně stavěn. Netvrdím, že by se o služby Wedos nemohly opřít i větší firmy, spíše naopak, ale vzhledem k cenové politice a jednoduchosti postupů byl právě Wedos průkopníkem toho, aby mohl být na internetu naprosto každý! A nejsem si jist, zda má vůbec i nyní nějakou reálnou konkurenci!

  1. Cenově dostupné služby
  2. Přehlednost potřebných informací
  3. Kvalita nabízených služeb
  4. Velmi dobrá online podpora
  5. Skromný a lidský přístup
  6. Kreativita a inovace
  7. Zkušenosti a viditelný růst
  8. Dokonalé zázemí a nejnovější technologie
  9. Bezpečnost a spolehlivost
  10. Pravidelné akce

A protože má Wedos právě v tuto chvíli třetí narozeniny, nezbývá, než mu ještě popřát ať se i nadále daří!

Wedos slaví třetí narozeniny

Toto letí,  Wedos má už třetí narozeniny

a my všichni k němu máme přání ne jediný!

Happy Birthday milý kamaráde Wedos,

ať nám děláš i nadále samou velkou radost.

Přejeme ti ještě více pohody a úspěchů,

které budou k dobru věci a celkovému prospěchu!

Mnoho spokojených a klidných zákazníků,

kteří se postarají o vznik dalších význačných mezníků.

Nejen v digitálním virtuálním světě měj svou pevnou pozici,

kterou ti budou i nadále s vráskami závidět všichni konkurenční profíci!

Díky za internet pro každého

S Wedosem je internet jiný, skvělý,

dostupnější, bohatší a smělý.

Zapomeňme na limity a omezení,

vlastní weby nejsou nikdy k zahození!

Do budoucna ať se daří,

to ti přejí mladí, staří.

Špička v oblasti hostingů, virtuálních serverů a oblíbenosti,

ti nijak nezastínila a nepřidala na arogantnosti.

Jsi i nadále vstřícný, rozdávající a štědrý,

vždyť  může vyhrát v podstatě každý!

Kvalitní a profesionální zaměstnanci, adekvátní zázemí

Nutno říci Wedosáci,

že jste vážně kabrňáci.

Díky hlavně týmu zaměstnanců v Hluboké nad Vltavou,

jejich práce, ochota a podpora je věcí velmi obětavou!

Ať je to i nadále pevně uspokojuje a baví

a s šéfem, panem Grillem vše řádně oslaví!

Co ti říci na závěr?

Už nyní se ukazuje dobrý směr a správná cesta,

Wedosu jen samé NEJ, ať se daří, ať se tleská.

Zkrátka jdi za svými plány dál,

ať jsi tuzemský nejen trojnásobný král!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *