Menu

Léto odstartuje společně s 30 Seconds to Mars!

22.12.2013 - Koncerty
Léto odstartuje společně s 30 Seconds to Mars!
imagesCAK2A4D2

Jared Leto – muž s obrovským charisma

I když je léto ještě v nedohlednu, už teď se můžete těšit na jeho začátek. Poslední červnový den v Tipsport Aréně bude ve znamení 30 Seconds to Mars. Prázdniny můžete odstartovat v rockovém duchu této světoznámé a veleúspěšné kapely. Americká skupina v čele s Jaredem Leto představí své aktuální album Love, Lust, Faith and Dreams, ale chybět určitě nebudou ani jejich největší hity.

Ohromující Jared Leto vás strhne svým úžasným hlasem

U zrodu skupiny stál v roce 1998 Jared Leto společně se svým bratrem Shannonem. 30 Seconds to Mars vznikla původně jen pro zábavu, ale díky skvělé hudbě a nezaměnitelnému hlasu Jareda Leta se skupina stala velikánem mezi rockovými kapelami. Jared Leto je mimo jiné známý jako herec, kterého jste mohli vidět například ve filmu Requiem za sen. Největšími hity, kterými se skupina může pochlubit, jsou bezesporu songy jako From Yesterday, Closer to the Edge, This Is War, Kings and Queens nebo Do or Die. 30 Seconds to Mars vydali zatím 4 alba, která dostala rozmanitá ocenění a získala si mnoho lidí do řad svých fanoušků. Od posledního alba můžete očekávat jejich pověstné pojetí rocku, hudební rozmanitost a kvalitní písničky, které vás snad jen tak rychle neomrzí.

imagesCAUQGKOQ

Těšit se můžete na velkolepou show!

Tipsport Aréna v Praze přivítá 30 Seconds to Mars 30. 6. 2014 od osmé hodiny večerní. Vstupenky můžete zakoupit například přes Ticketportal. Cena lístků je 990 Kč nebo 1290 Kč. Pokud i vy patříte mezi fanoušky této kapely, neměli byste na koncertu rozhodně chybět. Odstartujte léto společně s 30 Seconds to Mars a zažijte pořádnou rockovou nálož.

 

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *