Menu

Skupina Kabát přichystala velkolepou oslavu

29.12.2013 - Koncerty, Zábava
Skupina Kabát přichystala velkolepou oslavu
180932-top_foto1-yc4eo

Skupina Kabát jak ji znáte už 25 let

Jedna z nejoblíbenějších českých skupin přichystala na příští rok speciální koncert. Ohlášené vystoupení se nebude konat jen tak pro nic za nic. Kabát totiž oslaví 25 let, nikoli však od svého založení, ale od doby, kdy hrají ve stejném složení. Starý dobrý Kabát a jejich úspěšné a známé hity vás zaručeně nadchnou.

 Rock, rock a zase rock…

Skupina byla založena v roce 1983 a od té doby vydala spoustu alb, složila hity, které zná snad úplně každý a získala různá ocenění, která jen dokazují popularitu, jenž si kapela Kabát za ty léta vysloužila. Často se stává, že na festivalech a rockových akcích patří mezi hlavní tahouny a lákadlo a to také díky nezapomenutelným hitům a energickému projevu Pepy Vojtka. Společně s ním jedinečnou show doplňují Tomáš Krulich, Ota Váňa, Milan Špalek a Radek Hurčík. Vzhledem k tomu, že se jedná o výroční koncert, určitě se můžete těšit na hity jako Dole v dole, Bára, Na sever, Pohoda, Láďa nebo Čert na koze jel.

Koncert je naplánován na 13. září 2014 na pražském Vypichu. Stejně jako téměř před pěti lety i teď pro svůj výroční koncert zvolila skupina stejné místo, na kterém se tenkrát sešlo bezmála 65 000 fanoušků. Koncert se koná sice až na sklonku příštího léta, ale zájem o lístky je obrovský. Sektory jsou rozděleny na dvě části. Stání u pódia vás vyjde na 599 Kč, ostatní místa jsou za 399 Kč. Nalaďte se na vlnu rocku a oslavte společně s Kabáty další z jejich významných výročí.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *