Menu

One Republic opět v České Republice!

24.11.2013 - Koncerty
One Republic opět v České Republice!
timbaland_one_republic_apologize_lyrics

Spolupráce s Timbalandem vystřelila One Republic ke hvězdám

Kapela pocházející z Colorada se pravidelně umisťuje na předních příčkách hitparád a patří k velmi populárním skupinám na celém světě. Založení skupiny se datuje do roku 1996, kdy zpěvák Ryan Tedder a Zach Filkins udělali zásadní rozhodnutí, věnovat se hudbě. Na výsluní je vystřelil hit Apologize, na kterém se podílel i Timbaland. Spolupráce s Timbalandem přinesla mnoho úspěchů a One Republic se nesmazatelně dostali do srdcí posluchačů.

Chytlavé songy a energická show

Koncert skupiny One Republic je naplánován na 16. února 2014. Své oblíbence můžete vidět v pražské Lucerně. One Republic je nezaměnitelná díky výraznému zpěvákovi s charakteristickou barvou hlasu. Hity jako Counting Stars, Stop and Stare, Mercy, Goodbye, Come Home a samozřejmě i Apologize, si můžete zazpívat společně s kapelou. One Republic je jen těžko zařaditelná skupina. Jejich hudba má prvky rocku, popu, hiphopu a indických tónů. Celek ale vytváří úžasnou a lehce poslouchatelnou muziku, která se vám svým originálním způsobem vryje do paměti.

Ryan-Tedder-OneRepublic-onerepublic-9923081-446-410

Užijte si nádherný zpěv!

Cena vstupenek je nastavena na 990 Kč. Lístky můžete zakoupit přímo v pokladně Paláce Lucerna nebo v síti Ticketpro. Buďte i vy u této výjimečné události a užijte si od 20 hodin nevšední hudební zážitek. Můžete očekávat energickou show plnou skvělé muziky. Praha má i po Novém roce co nabídnout. Nepropásněte šanci zažít úžasný večer ve společnosti One Republic.

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *