Menu

Koncert z pekla

31.3.2014 - Koncerty
Koncert z pekla
300x300

Děsivá je už samotná frontmanova vizáž

V srpnu letošního roku se v Praze odehraje koncert, který vám možná v některých ohledech připomene doslova peklo. Nezaměnitelné texty, tvrdá hudba, originální cover verze a hlavně unikátní frontman. To je Marylin Manson! Ač celá kapela nese tento slavný název, většina lidí si s pojmem Marylin Manson spojuje kontroverzního zpěváka Briana Warnera, který je známý jako neznaboh, ale také uznávaný a všestranný umělec.

Vyprodají znovu pražskou Lucernu?

V roce 2012 vydala kapela album Born Villain a při následném koncertu v Praze vyprodali Lucernu. Podaří se jim tento kousek znovu? Marylin Manson díky své hudbě a také projevu frontmana přitahuje široké spektrum lidí. Marylin Manson vydali 10 alb, na kterých jste mohli slyšet povedené předělávky jako Sweet Dreams nebo Personal Jesus. Snad mezi nejúspěšnější a neslavnější hudební počin kapely Marylin Manson patří song Tainted Love. Zajímavé songy, které se vám uhnízdí v hlavě a nebudou chtít odeznít jsou rovněž If I Was Your Vampire, Eat Me, Drink Me, The Beautiful People nebo This Is The New Shit. Marylin Manson si za svou tvorbu vysloužili tři nominace na Grammy, což není určitě poslední nominace ani ocenění, kterého se můžou dočkat.

Marilyn-Manson-band-metal-755626_500_406

Vydejte se do pekla s kapelou Marylin Manson

Pokud máte rádi kontroverzi, tvrdou muziku a neočekávané zvraty, pak byste si koncert  kapely Marylin Manson neměli nechat ujít. Pražská Lucerna se rozezní v tónech Marylin Manson 12. 8. 2014 od 20:00 hodin. Vstupné 1000 Kč je jednotné. Nenechte si ujít příležitost zúčastnit se ďábelského koncertu!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *