Menu

Open air Svojšice u Pardubic – legendární letní festival se blíží

2.4.2013 - Festivaly, Párty, Zábava
Open air Svojšice u Pardubic – legendární letní festival se blíží

Všichni, kteří mají rádi letní hudební festivaly, zvláště potom ty s taneční scénou, by měli zpozornit. Jak již je to totiž tradicí, i tento rok, přesně tedy začátkem léta, se můžete těšit na další ročník Open air festivalu ve Svojšicích u Pardubic! Kdo navštívil některý z předcházejících dvanácti ročníků, velmi dobře ví, že účast na takové párty se neodmítá! Na pátek 21. června 2013 si tak již nic neplánujte. Program je jasný!

Těšit se můžete již nyní na opravdu nadupaný line up, kde nelze přehlédnout spoustu významných jmen elektronické scény. Pojďme si alespoň v rychlosti vyjmenovat, kdo do letního areálu zavítá: Svou premiéru ve Svojšicích si jistě naplno užije Chris Liebing. Představí se také půvabná slečna, DJka Ida Engberg. Chybět nebude ani techno-housový kouzelník původem ze Španělska, David Tort. Své umění za mixem předvede Marc Romboy a Gary Back. Návštěvu přislíbil i světoznámý a široce uznávaný producent Dosem nebo šoumen a mistr mixu Rodriguez Jr. A svojšickým černým koněm bude zajisté Adrian Hour.

Jak tedy vidět, je se určitě na co těšit. O zábavu bude více než postaráno. Právě v tuto chvíli je již ten nejvyšší čas na nákup vstupenek u společnosti TicketPortal. Ty můžete ještě sehnat až do konce dubna za lákavou cenu 549 Kč, začnete-li se o ně zajímat později, jejich pořizovací hodnota bude růst. V květnu je zakoupíte za 599 Kč, v červnu potom v předprodeji za 649 Kč a přímo na místě za 700 Kč. Ke každé zakoupené vstupence získáte jako bonus zdarma DVD s přiblížením Svojšic 2012, bude tak vědět, i pokud jste ještě na festivalu ve Svojšicích nikdy nebyli, do čeho jdete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *