Menu

Jakou kabelku na ples nebo párty?

18.3.2016 - Móda a styl
Jakou kabelku na ples nebo párty?

kabelka4Na kabelky nedá většina moderních žen dopustit. Proč by také měly? Vždyť se staly nepostradatelnou součástí jejich image. Představují kousek jejich vlastního „já“. Jsou praktické, elegantní a stylové. Doprovází je téměř na každém kroku. I v případech, kdy se vydají na ples nebo párty po nich jednoznačně sáhnou. Víte však, jakou zvolit kabelku na ples a jaké dát naopak přednost na párty – máte v tom jasno?

Odpověď na tuto otázku je zajisté individuální záležitostí. Co člověk, to jiný názor a představa. Každý má svůj vlastní vkus a je zřejmé, že to se promítne i do konkrétního výběru kabelky. V dnešní době již nejsou nikterak přísná pravidla, výběr je tak značně benevolentnější než kdy dříve. Následující řádky jsou potom spíše doporučením nebo námětem toho, co je momentálně IN!

Stříbrné či zlaté kabelky

Pro výběr kabelky je důležitá především vzájemná sladěnost s oblečením. To platí hlavně o plesech, kdy by měly kabelky s šaty ladit, nesmí působit jakkoliv kontraproduktivně či rušivě.

Velice oblíbené jsou kabelky v luxusní stříbrné barvě. Působí „čistě“ a jednoduše. Nehrají si na žádný přehnaný přepych, ale přesto jsou nádherné a nepřehlédnutelné – oblíbí si je stejně jako stříbrné šperky velká paleta dívek a žen.

Dalším tipem jsou potom krásné kabelky ve zlatém provedení. Zlatá barva je odjakživa symbolem luxusu a komfortu. Chcete-li být na plese středem pozornosti, a po tom zajisté touží nejedna žena, potom vsaďte na tuto možnost – vyplatí se!

Odlište se od stereotypu

Preferujete-li na párty nebo na plese originalitu a východisko ze stínu stereotypu, popřemýšlejte o obnově nebo minimálně o rozšíření vašich kabelek, jež máte uloženy v šatníku. Stylové kabelky na ples nebo jinou kulturně-společenskou událost jsou k dispozici v mnoha variacích. Nakonec se není zapotřebí obávat ani příliš vysokých pořizovacích cen!

Foto: bagolo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *