Menu

Pivo jako křen můžete mít kdykoliv se vám zachce!

29.3.2014 - Párty, Relax, Zábava
Pivo jako křen můžete mít kdykoliv se vám zachce!
Léto, zábava a pivo jdou k sobě /

Léto, zábava a pivo jdou k sobě /

Venku se nám to už pomalu jistě rozjařuje. Někteří z nás tak mají stále větší a větší chuť na pivo. Koho by nepotěšil tento výtečný chmelový mok třeba při práci na zahradě, či na zahradní slavnosti, grilovačce nebo jen tak při relaxaci u bazénu? Určitě se však shodneme na tom, že není pivo, jako pivo. Jednak jsou zcela jistě rozdíly v jeho druzích, zde chutná každému něco jiného a více méně se jedná o subjektivní pohled na věc, ale potom jsou i specifika obecná, příkladem může být například výběr vhodného výčepu a s tím související kvalitní chlazení!

Kontaktní chlazení je k nezaplacení

Chcete-li, aby vám pivo opravdu maximálně chutnalo, není radno nic podceňovat. Kvalitní chlazení musí být naprostou samozřejmostí. Můžeme-li vám doporučit, popřemýšlejte o kontaktním chlazení. Jedná se o systém, který si oblíbilo množství spokojených příznivců piva. Kontaktní chlazení na pivo využijete jak v domácnostech, tak třeba i v menších barech či zahrádkách. Jedná se i o ideální námět pro podporu kvality piva při zahradních parties a jiných slavnostech. Pro jednorázovou akci, která trvá maximálně tři dny, je tak kontaktní chlazení s integrovaným kompresorem výtečnou volbou.

Široký sortiment

Výčepní zařízení s chlazením přijde mnohdy vhod /

Výčepní zařízení s chlazením přijde mnohdy vhod /

Chlaďáky je možné sehnat v nejrůznějších variacích, které se od sebe liší jak samotným stylovým provedením, tak i technickými parametry. V podstatě se dá říci, že stáčet pivo můžete už tři minuty po zapojení. Zapomeňte tedy na nějaké čekání a oddalování, není nutno.

A za kolik se dá takové kontaktní chladící zařízení pořídit? Velmi okrajově řečeno za cenu zhruba okolo deseti tisíc korun. Samozřejmě seženete i levnější kousky, náročnější z vás si na druhou stranu zajisté připlatí.

Pokud od nás chcete tip, kde chladící zařízení zakoupit, podívejte se na web bahnik.cz. Tam na vás čeká vskutku bohatý sortiment, ze kterého si rozhodně vyberete. Nejedná se pouze o chladící zařízení, ale například zde seženete i grily, topidla, elektrocentrály a mnohé další záležitosti, které mohou přijít vhod na každé párty. Potěší příznivé ceny, rychlé dodání, pohodlnost nákupu a v neposlední řadě například i právě probíhající akce kdy ke kompletní sestavě dostanete narážeč zcela zdarma. Ostatně přesvědčte se sami, podívejte se na http://www.bahnik.cz/vycepni-zarizeni/kontaktni-chlazeni nebo http://www.bahnik.cz/vycepni-zarizeni/prislusenstvi/vycepni-kohouty.

Prožijte tedy jaro, léto i podzim na plné doušky. Užívejte si i u vás doma, na zahradě a hlavně, relaxujte!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *