Menu

Vydejte se na Karlštejn! Zn. ve znamení luxusu a romantiky!

25.10.2017 - Lifestyle, Relax
Vydejte se na Karlštejn! Zn. ve znamení luxusu a romantiky!

Když chcete zažít romantické chvíle jen ve dvou, nesmíte zůstávat doma. Změna prostředí dokáže i s méně harmonickým vztahem udělat divy. Mezi top místa patří romantický hotel Karlštejn, který stál v údolí u břehu Berounky ještě dříve než honosný hrad. Inspirujte se a vyrazte si užít luxus a romantiku. Nabízí se i speciální balíček.

Hotel s jedinečnou atmosférou

Hotel Mlýn Karlštejn vznikl nákladnou rekonstrukcí starého mlýna, jehož stavba začala už v roce 1263, tedy o celých sto let dříve, než byl dokončen nejznámější český hrad Karlštejn. Hotel obklopuje zelený ostrov s rozlohou 2500 m2, díky čemuž má místo úžasně klidnou atmosféru. Hotel nabízí ubytování u hradu Karlštejn v celkem 21 pokojích, všechny jsou prostorné a vybavené stylovým nábytkem. Nejvíce luxusu si užijete v pokojích The Best Room HER & HIS. Mají atypicky řešenou koupelnu, která je de facto součástí pokoje. Koupel si užijete ve volně stojící vaně, po ránu vás osvěží dešťová sprcha. Na všech pokojích mají hosté k dispozici wi-fi internetové připojení.

partyplus.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Výhodný balíček

Pokud toužíte po romantice, objednejte si speciální romantický balíček. Užijete si 1 noc v Exekutivním pokoji se snídaní, kterou si můžete nechat donést i na pokoj. Při příjezdu vás uvítají sklenkou sektu, dáma se může těšit na drobný dáreček. Jako pozornost dostanete také košíček s čerstvým ovocem na pokoji na uvítanou. Pomyslnou třešničkou na dortu celého vašeho pobytu bude romantická večeře při svíčkách na letní terase nebo v restauraci. A když budete chtít, můžete si ještě zajít do hotelového relaxačního centra, kde se nachází finská sauna a whirlpool.

partyplus.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Parádní výlety

Nezapomeňte na atrakce v okolí Karlštejna. Navštivte malou ZOO, zahrajte si golf, na výlet si zajeďte k lomům Amerika nebo navštivte Koněpruské jeskyně (více informací o nich zde).