Menu

První srpnový víkend patří Sázavafestu!

5.7.2013 - Festivaly, Zábava
První srpnový víkend patří Sázavafestu!
sazava-fest-2013-obraz-01

Plakáty zaplnily ulice

Od 1. do 3. srpna se uskuteční 13. ročník multikulturního festivalu, který je v České republice dobře znám pod názvem Sázavafest. Návštěvnost festivalu každoročně stoupá a to také díky mnoha nabízeným variantám zábavy jako jsou workshopy, divadlo, film, autorské čtení, výstavy nebo výtvarné dílny. Konat se bude ve Světlé nad Sázavou, která se nachází v krásné přírodě a v okolí historických památek.

Co Sázavafest nabízí?

Během tří festivalových dnů se představí na čtyřech scénách domácí a zahraniční hvězdy, kterých je dohromady více než 100! Ze zahraničních jsou to například Hadouken!, Dub FX, Monarchy, Maïa Vidal. Ze slovenských hudebníků se můžete těšit na Celeste Buckingham, No Name nebo Peter Bič Projekt. Z domácích hvězd vystoupí Blue Effect, Jiří Schmitzer, Kryštof, Koblížci, Mandrage, Niceland, Rybičky 48, Sto zvířat, Tata Bojs, UDG, Visací zámek, Vypsaná fixa, Wohnout, Xindl X a mnoho dalších.

benesov-sazavafest-fanousci-publikum_denik-380

Loňský festival měl neuvěřitelný úspěch

Součástí festivalu je rovněž doprovodný program složený z divadel, promítaní filmů, workshopů a z dalších již výše zmiňovaných aktivit. Využít můžete také festivalové městečko, kde nejen seženete CD, knihy nebo trička s vašimi oblíbenými hvězdami, ale také se zde můžete nechat tetovat, ozdobit se piercingem a dokonce i využít služby kadeřnictví. K dispozici budou stánky s bohatým občerstvením. Ubytování si můžete zajistit ve Světlé nad Sázavou nebo využít stanové městečko. Areál je bezbariérový. Vstup se psy je z bezpečnostních důvodů zakázán. Lístky na celé tři dny stojí 950 Kč. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Pro děti je připraven dětský koutek pro všechny věkové kategorie. O zábavu vašich dětí se postarají kvalifikovaní pracovníci.

Sázavafest letos přináší spoustu zábavy nejen ve formě hudby, ale i v podobě vychytávek určených pro vaše pohodlí. Tak neváhejte a zúčastněte se jednoho z největších českých festivalů.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *