Menu

Coke Live Festival – 9.-10.8.2013 – ve znamení hvězd

26.7.2013 - Festivaly, Zábava
Coke Live Festival – 9.-10.8.2013 – ve znamení hvězd
wu-tang_460x3122390a5eebd4f461245a0aecb27c7c476

Skutečný hip hop předvede wu-tang

U nás ne příliš známý Coke Live Festival se každoročně koná v polském Krakově a chlubí se nabitým a bohatým programem. V minulosti zde vystoupily světově známé hvězdy jako je například Rihanna, Muse, 30 Seconds To Mars nebo Kanye West. Letos se opět můžete těšit na pořádnou nálož. Festivalové dny si můžete ozvláštnit prohlídkou Krakova, který je plný historických památek, přičemž oblast starého města je zařazena na seznam památek UNESCO.

Kdo vystoupí?

Festival probíhající v pátek a sobotu se v obou dnech pochlubí slavnými kapelami a zpěváky. V pátek vystoupí skotská skupina Franz Ferdinand známá hity Take Me Out nebo This fire a rovněž skotská kapela Biffy Clyro. V pátek bude také vystupovat velmi oblíbená americká zpěvačka a klavíristka Regina Spektor. Z polských vystupujících můžete zhlédnout koncerty Magnigficient Muttley, zpěvaček Brodka a Mela Koteluk. Sobota bude patřit The Cribs, keří patří k největším britským rockovým hvězdám. Svou hiphopovou show vám předvedou Wu-Tang Clan. Vrcholným koncertem bude vystoupení Florence and The Machine. Mezi nejznámější songy patří bezesporu You’ve Got The Love, Dogs Days Are Over nebo Shake It Out. Z domácích máte možnost vidět Tres.B  a Mariku & Spokoarminu.

_MG_1126994f669e860b8d8bbdafe100916b54d9

Fanoušci uvidí světové muzikanty a kapely

Na festival si můžete zakoupit jednodenní vstupenku v hodnotě 155 PLN nebo dvoudenní vstupenku za 245 PLN. Využít můžete stanové městečko nebo ubytování v malebném Krakově. Zákaz vnášení věcí při vstupu na festival se týká některých druhů fotoaparátů, jídla a pití, alkoholu, drog a nebezpečných věcí (například nože). Více potřebných informací najdete na oficiálních stránkách http://livefestival.pl/. Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost a vydejte se k našim sousedům za zážitky a poslechem kvalitní muziky.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *