Menu

Benátská noc 2013 – letos se skupinou Nightwish!

9.7.2013 - Festivaly
Benátská noc 2013 – letos se skupinou Nightwish!
benatska-noc-2013-134850

Zajištěný program vás bude bavit

Léto patří festivalům a jedním z dalších, který můžete navštívit, je Benátská noc. Festival začíná ve čtvrtek 25. července a užít si ho můžete do neděle dvacátého osmého v areálu Vesec v Liberci. Letos proběhne již 21. ročník, na kterém máte možnost slyšet různorodé hudební styly a muzikanty nejen z České republiky a Slovenska.

Vystoupí Nightwish, N.O.H.A. a další hvězdy

Asi největším lákadlem letošní Benátské noci je sobotní koncert skupiny Nightwish z Finska. Dalším zajímavým vystoupením se jeví koncert skupiny N.O.H.A., která se proslavila zejména díky hitu Tu Café. Ze slovenských hostů vystoupí například Desmod, Ine Kafé, Katarína Knechtová nebo Miro Žbirka společně s Moravskou filharmonií. Z domácích kapel a zpěváků, se můžete těšit na Anetu Langerovou, Alkehol, Blue Effect, BSP, Buty, Citron, romantického Davida Deyla, Davida Kollera, Dogu, Charlie Straight, Janka Ledeckého, Marka Ztraceného, Martu Kubišovou, Monkey Business, Ondřeje Brzobohatého, Radůzu, Skyline, Věru Špinarovou, Wohnout, Žlutého psa a mnoho dalších. Pestrý program zaručuje, že vybrat si může každý bez ohledu na věk. Nechte se unést hudebními zážitky v prostředí Lužických hor.

Benatska-Noc-2008-640x320

Každý rok je Benátská noc nezapomenutelným zážitkem

Pár organizačních informací není nikdy na škodu. V blízkosti hlavního areálu bude pro méně náročné návštěvníky zřízeno stanové městečko vybavené koupelnami, toaletami, barem a restaurací. Využít můžete také ubytování v Liberci. K dispozici budete mít stánky s občerstvením (včetně vegetariánského) a kryté restaurace, pivnice, čajovny a kavárny. Doporučujeme prostudovat si informace o zákazech, díky kterým by vám nemusel být umožněn vstup do areálu. Benátská noc je zapojena do projektu ČISTÝ FESTIVAL, jehož prostřednictvím je zajištěn pořádek v areálu a podpora třídění odpadů a jeho následná recyklace. Více informací o plánovaném festivalu se dozvíte na oficiálních stránkách www.benatskanoc.cz. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal a Ticket-art. Cena lístku za celý festival je 1313 Kč, koupit si ale samozřejmě můžete vstupenku pouze na určitý den.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *