Menu

15. ročník pravého country festivalu

24.7.2013 - Festivaly, Zábava
15. ročník pravého country festivalu
poslechněte si starší i méně známé kapelyUž první víkend v srpnu se dočkají všichni příznivci country hudby a nezapomenutelných zážitků v pořadí již patnáctého festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN, který se koná na tradičním místě v Bystřičce u Vsetína. Tento festival patří mezi největší a nejlepší tohoto zaměření v České republice a každý rokem získává nové fanoušky a diváky. Letos se festival zaměřil na country a bluegrassovou hudbu, zazní také písničky s nádechem folku a nebudou chybět ani trampské hity.

Koho uslyšíme

Na patnáctém ročníku festivalu vystoupí amatérské i profesionální skupiny, těšit se můžete například na Vrkoč, Poutníky, Drops či Gymplery, kteří patří k pořadatelům akce. Sobotní scénu odstartují K.T.O. a objeví se také Ivan Mládek & Banjo Band či Ray Scott & Lonstar Band z Ameriky a Polska. Potěší vás zajisté účast dalších skupin ze Zlína, Valašského Meziříčí nebo Ostravy a Prostějova.

2012_SDW_107

Letos počítají pořadatelé s vysokou návštěvností

Pokud si zakoupíte vstupenky na tento festival plný kvalitní hudby a milých lidí a prokážete se využitou platnou vstupenkou, můžete zdarma navštívit další památky, například zámek Vsetín či hvězdárnu ve stejnojmenném městě. Návštěvníci přijíždějící autem budou mít připraveno parkování, ostatní mohou využít autobusovou nebo vlakovou přepravu. Country festival STARÝ DOBRÝ WESTERN vás předčí svým vystoupením, profesionalitou a originalitou, kterou doplní kostýmy a sehrané tanečky. Nebude chybět ani pitný režim a samozřejmě stánky s občerstvením. Přejeme vám příjemnou zábavu, kterou ocení všechny věkové kategorie!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *