Menu

Elán vyráží na druhou část turné

6.9.2014 - Koncerty
Elán vyráží na druhou část turné
Elán letos vyráží na další turné

Elán letos vyráží na další turné

Nestihli jsme zahrát všechny hity, takže se musím vrátit

Tak zněla věta hudební skupiny Elán po úspěšném turné, které se konalo minulý rok. Kapela na něm zahrála své nejslavnější hity, a protože u fanoušků sklidilo toto turné velký úspěch, Eláni míří do druhého kola.

V letošním roce zahrají v Praze (22. listopadu), Brně (17. října) a Ostravě (24. října) a jednotlivé koncerty hledejte pod krycím názvem The Best Of Vol. 2. Vítaným bonusem pro všechny fandy této legandární skupiny je bezesporu možnost hlasovat na webu o hity, které si přejí, aby během turné zazněly. Navíc si pro letošní rok kapela přichystala pro své fanoušky malé překvapení, které však i nadále zůstává utajeno.

Proč vyrazit na Elány?

Zažijte jedinečnou atmosféru koncertů kapely Elán

Zažijte jedinečnou atmosféru koncertů kapely Elán

Elán je legenda, kterou poslouchají celé generace fanoušků, a proto lze i na koncertech očekávat fandy všech věkových kategoriích. Bohužel tato kapela, která hraje už několik desítek let, se pomalu chystá na ukončení koncertní činnosti, jak již dříve nastínil v médiích kapelník Jožo Ráž. Využijte tak jedné z posledních možných příležitostí spatřit tuto legendární skupinu naživo a užijte si jedinečnou atmosféru jejich koncertů. Lístky jsou k dostání v síti Ticketportal a Ticketpro. A pozor – zbývají už jen poslední kousky!

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *