Menu

UNIKÁTNÍ UNPLUGGED TOUR SKUPINY ELÁN

2.3.2013 - Koncerty, Showbyznys, Zábava
UNIKÁTNÍ UNPLUGGED TOUR SKUPINY ELÁN

Legendární skupina Elán dokáže bez problémů vyprodat tisícové haly. Loňské turné Best of navštívilo ve třech městech (Praha, Brno, Ostrava) přes 33 000 diváků. Nyní ale skupina přichází s jedinečným tour, které se už nikdy nebude opakovat.

Turné Elán v divadle bude prvním a posledním projektem tohoto typu. Eláni neosobní obrovské haly vymění za komorní prostředí divadel a kulturních domů. Některá představení budou také open air, tedy ve volné přírodě (Olomouc, Znojmo).

Jožo Ráž, Vašo Patejdl a Jano Baláž vystoupí bez své doprovodné kapely a sami se budou doprovázet na basu, klavír a kytaru.

Legendární pecky budou prokládány dialogy a rozhovory se skupinou. Navíc se diváci budou moct osobně stát součástí scény samotné – scéna bude připravená jako doma v obýváku a bude jí vévodit velký červený gauč. Na ten se budou moct diváci posadit a popovídat si se skupinou, nebo si s ní také zazpívat legendární hity.

Velkoleposti turné odpovídají také ceny vstupenek. Ty prodává síť Ticketpro. Nejnižší cenová relace je 490 Kč. Vstupenky jsou však rozděleny do šesti kategorií. A pokud se chcete stát součástí scény, musíte sáhnout hluboko do kapsy a zaplatit cenu nejvyšší kategorie – 2 490 Kč.

I vysoká cena se však vyplatí zaplatit. Svědčí o tom první část turné, která proběhla na Slovensku loni na podzim. Lístky byly vyprodané během prvního týdne. A ikdyž turné v Česku začne až 26. března, lístky jsou skoro vyprodány.

SEZNAM MÍST PRO ACOUSTIC TOUR:

26.3. – Liberec, Dům kultury

28.3. – Hradec Králové, Kulturní dům Aldis

17.4. – Praha, Lucerna, Velký sál

25.4. – Brno, Bobycentrum

7.5. – Ostrava, Kulturní dům města Ostravy

10.5. – České Budějovice, Metropol

14.5. – Květná, Ústí nad Labem, Dům kultury

16.5. – Karlovy Vary, Hotel Thermal

18.5. – Zlín, Kongresové centrum

24.5. – Žďár nad Sázavou, Dům kultury

30.5. – Znojmo, open air na hradě Znojmo

31.5. – Olomouc, open air Svatý kopeček Olomouc 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *