Menu

Těšíte se na párty? Nezapomeňte na zahradní stany!

27.6.2016 - Festivaly, Párty, Zábava
Těšíte se na párty? Nezapomeňte na zahradní stany!

A je to tady, léto začalo! Pozvěte přátele a známé a dopřejte si nutnou porci relaxace, odpočinku a odreagování se. Přemýšlíte-li o něčem podobném, vyplatí se zvážit i pořízení párty stanů – pro podobné příležitosti zajistí nejen vhodné zázemí, ale přijdou vhod i před případnými nezmary počasí, například když se přižene letní přeháňka.

Připravte se na jaro a léto včas, pořiďte si párty stan /

Připravte se na jaro a léto včas, pořiďte si párty stan /

Párty stany je možno sehnat v mnohých variacích. Odlišují se konstrukcí, velikostí, ale i materiály, které jsou na nich využity. Pochopitelně se nabízí množství barevných a stylových provedení. Sortiment je opravdu obrovský, takže si na své přijdete, ať již potřebujete menší, nebo větší stan. Důležité je, abyste se vždy zaměřili na kvalitu. Rozhodně totiž není párty stan, jako párty stan.

Při výběru by se největší pozornost měla soustředit na kvalitu plachet, důležitá je zejména její gramáž, dále potom stabilita a životnost konstrukce stanů. Zahradní párty stany s sebou přináší množství výhod. Zmiňme například jejich snadnou mobilitu, klasické menší stany můžete kdykoliv a kamkoliv přenést. Jejich složení, ale i pozdější rozložení je snadné, vystačíte si svépomoci.

Jakou zvolit konstrukci?

Při výběru vhodného stanu si položíte zřejmě i otázku, jaká je nejlepší konstrukce? Především pro častější a profesionálnější využití lze doporučit nůžkové stany. Jedná se o stabilnější konstrukci, ale je potřeba počítat s o něco vyšší pořizovací cenou. Stany s nůžkovou konstrukcí tak vydrží mnohem déle, je to sázka na jistotu.

Zajímá vás oblast spojená s párty stany prodej? Kde tedy pořídit párty stany třeba teď hned? Tipem je hlavně internetový nákup, třeba e-shop inexMarket.cz! Více zajímavých informací se můžete dozvědět například i na blogu!

Foto: inexmarket.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *