Menu

DONAHA!(hole dupy) po ostravsky

31.12.2013 - Zábava
DONAHA!(hole dupy) po ostravsky
TerrenceMcNally

Terrence Mcnally – spoluautor slavného muzikálu

Známý a úsměvný muzikál Terrence Mcnallyho a Davida Yazbeka dostal v Ostravě nový rozměr. Pokud se na divadelní hru vydáte, očekávejte tři a půl hodiny plné smíchu a originálních hlášek. Herci z Národního divadla Moravskoslezského vás budou bavit nejen svým hereckým, ale především pěveckým umem. DONAHA! (Hole dupy) je ideální představení pro zvednutí nálady, protože se ani na minutu nepřestanete smát.

Ostravsky od začátku do konce

Příběh odehrávající se ve městě, kde dělníci přišli o práci a hledají způsob, jak vydělat peníze, je celý vtipně zasazen do prostředí Ostravy. V průběhu hry se setkáte s ostravskými místy, fabrikami a hlavně tradiční ostravštinou, která vás bude provázet od začátku do konce. Humorné pojetí nemá na svědomí nikdo jiný než Ostravak Ostravski a tak nebuďte zaskočeni rázností a samozřejmě „kratkymi zobaky“. Představení v režii Pavla Šimáka není na prknech divadla Jiřího Myrona žádným nováčkem, a tak očekávejte kvalitní herecké výkony a zpěv bez playbacku. Odvážnými muži, kteří se pustili do tohoto náročného projektu, jsou Igor Ozorovič, Jiří Sedláček, Vladimír Polák, František Strnad, Robert Urban a Ota Maňák. Přijďte zjistit, jestli nakonec tito neohrožení muži vydělají peníze peprným striptýzem, při kterém odhodí všechny svršky.

DONAHA~1

Odhodí nakonec všechno?

Ačkoli hru DONAHA! (Hole dupy) uvedlo Národní divadlo Moravskoslezské v červnu roku 2011, její popularita naopak roste. Vstupenky si můžete objednat pohodlně přes internet, ale počítejte s tím, že vám nezbude nic jiného, než se po zakoupení lístků několik měsíců na hru „jen“ těšit. Přijďte se pobavit na originálně zpracovaný slavný muzikál!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *