Menu

Army Land – zábava pro kluky i holky

29.6.2014 - Zábava
Army Land – zábava pro kluky i holky
bez názvu

Děti čeká den plný nevšedních zážitků

Chcete udělat dětem pořádně dobrodružný den? Hledáte něco netradičního, co by je zaujalo a bavilo po celou dobu? Pak je pro vás jako stvořen multifunkční areál s army tématikou v Ostravě. Vraťte se do dětských let, kdy jste si ještě hráli na vojáky a prožijte s dětmi adrenalinové zážitky v Army Landu naplno.

Jaké je to v tanku?

Děti bezesporu ocení zajímavé expozice i možnosti, které se jim v Army Landu nabízejí. Vidět můžete například historické vojenské techniky a zbraně z období Studené války. Zajímavé jsou ukázky tanků, sanitek nebo například polní kuchyně. K dispozici je také muzeum a možnost podívat se, jak vypadá tank nebo se svézt obrněným vozidlem či vojenským nákladním autem. Využít můžete také plně vybavené paintballové hřiště, které je přímo v areálu Army-Landu.

imagesCAWOAH5L

Láká vás projížďka v tanku?

Army-Land je také skvělou příležitostí pro teambuilding a upevňování kolegiálních vztahů. Speciálně připravené programy donutí i největší firemní rivaly spolupracovat. Vyzkoušíte si nejrůznější zátěžové a výkonnostní testy, přesuny ve vozech či samotnou bitvu. Army-Land je všem nevšedním nadšencům otevřen po celý rok. Stačí si svůj vojenský den objednat přes stránky http://army-land.cz/objednavka a vaše moderní vojenské cvičení plné zajímavých a originálních zážitků může začít.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *