Menu

Knižní „Besceler“ v podání Rudy z Ostravy

28.1.2014 - Zábava
Knižní „Besceler“ v podání Rudy z Ostravy
ruda-z-ostravy-1339675227-1346318002_half_w350

Ruda z Ostravy – originalita na první pohled

Máte rádi řízný vtip a hlavně Rudu z Ostravy? Chcete pořádně zasmát? Pak vás určitě nezklamou knihy, které má na svědomí slavný a originální Ruda z Ostravy. Ruda z Ostravy, vlastním jménem Michal Kavalčík, se poprvé nezapomenutelně zapsal v pořadu „Na stojáka“ a pak především svým komickým vystoupením v pěvecké soutěži X Factor. Tento český herec, zpěvák a moderátor vás nyní pravidelně zahlcuje svými „blbými kecy“ ve vysílání rádia Frekvence 1.

Svéráznost a hlavně jeden vtípek za druhým…

Pokud tedy patříte mezi Rudovy fanoušky nebo se vám líbí jeho humor, pak vám určitě udělají radost i knihy. První kniha Besceler vypráví o Rudově dětství, dospívání i o tom, jak se stal slavným.  Co vše je smyšleno a kde se prolíná skutečnost, si můžete jen domýšlet. Kniha je však napsaná bez skrupulí a s humorem mu vlastním. Pozor! Celá je psaná v ostravštině. Takže neostraváky čeká dokonalé seznámení s tolik diskutovaným jazykem. Po přečtení knihy ale možná pochopíte ty utajené krásy ostravštiny a drsného slovníku. Druhá kniha Celebryta úspěšně navazuje na první díl a pokračuje ve veselém vyprávění a příhodách.

4705597-ruda-z-ostravy

První díl slavil velký úspěch

Ruda z Ostravy přišel na trh s knihami, při jejichž čtení se budete smát, aniž byste pořádně věděli čemu. Toto oddechové čtení vás odpoutá od těžkých myšlenek běžného dne. Neváhejte a zamiřte do knihkupectví pro svazek plný ostravštiny, humoru a nevšedních příhod. V knize je také dost sprostých výrazů, ale tomu se nedivte, bo jak by Ruda řekl: „Ostrava je totiž kraj razovity kurde, tak se temu synku nediv!“

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *