Menu

Botičky letošní sezony, aneb v čem nemůžete šlápnout vedle?

6.5.2016 - Móda a styl
Botičky letošní sezony, aneb v čem nemůžete šlápnout vedle?

Módní trendy se rok co rok mění a tato skutečnost se prolíná nejen do oblečení, ale zároveň i do doplňků, účesů nebo obuvi. Jestliže i vy patříte k lidem, kteří se snaží jít s dobou a sledují nejnovější módní hity, pak je náš dnešní článek určený právě vám. A co bude jeho tématem? Botičky letošní sezony! Jen málokterá žena by mohla s klidným srdcem odpřísáhnout, že jí nakupování bot nebaví a považuje tento úkol spíše za povinnost, nežli za příjemnou věc. Skutečnost se má totiž tak, že drtivá většina z nich s radostí objevuje nové a nové modely, které rozšiřují jejich sbírky. A co vy? Také chcete vědět, s jakými botkami letos jednoznačně neuděláte krok špatným směrem?

chucks-1275903_1920

Tenisky

Jsou pohodlné, dokonale variabilní, k dostání v mnoha zajímavých provedeních a nosit se dají prakticky k čemukoli – klasické tenisky jednoznačně nesmí chybět ve vaší sbírce! Dobrou zprávou je, že si díky různorodému provedení dokáže přijít na své jak zastánkyně romanticky, tak i sportovkyně nebo žena, která touží po špetce elegance. Vyberte si i vy ten správný model a vyrazte si pohodlně do města, do kina, na rande nebo klidně do práce – tenisky se totiž hodí všude!

Boty na klínku

Podpatky jsou slabostí žen, ovšem ne každá si je na nich natolik jistá, aby si v nich mohla vyrazit do ulic beze strachu z nějakého úrazu nebo nepříjemného trapasu. Je pravda, že nosit podpatky se musí umět a jestliže si na jehlách nevěříte ani vy, pak vám doporučujeme vydat se směrem bot na klínku. Ty vás neochudí o ladnou a typicky houpavou chůzi, ale pro vaše kroky vám nabídnout dostatek jistoty a větší stabilitu, kterou zaručeně oceníte.

Sandály

Sandálky byly obrovským hitem už loňskou sezonu a i letos si dokázaly hrdě vyšlapat cestičku až na samotný vrchol. Jestliže vsadíte na tento typ bot, pak rozhodně neuděláte chybu. Co se výběru týče, nemusíte se ničeho bát, nabídka bude natolik pestrá, že si i ta nejnáročnější z vás zaručeně přijde na své. Hitem letošního roku budou nejen sandálky na platformě, ale i humpolácké modely, ke kterým se budou nejvíce hodit slim džíny. A co vy? Dáte jim šanci?

Peep toe

Boty s otevřenou špičkou jsou spíše pro odvážné, které se toho nebojí. Jestliže chcete vybočit z davu, pak rozhodně není nad čím váhat. My vám můžeme doporučit vsadit vaší horkou kartu na model sahající ke kotníkům, ke kterému se budou výborně hodit jak džíny, tak i třeba sukně nebo legíny. Uvidíte, že s těmito botičkami se v davu jen tak neztratíte a navíc získáte na noblese a po tom přece touží každá žena, ne?

Obrázek: pixabay.com

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *