Menu

Místa plná sluníčka, kam stojí za to odjet na dovolenou

17.3.2016 - Relax
Místa plná sluníčka, kam stojí za to odjet na dovolenou

Do léta sice ještě daleko, ovšem i tak mnozí z vás již nyní přemýšlí nad letošní dovolenou. Skutečnost se má dokonce tak, že zajistit si dovolenou s dostatečným předstihem vám může ušetřit spoustu starostí i financí – a komu by se taková představa nelíbila. Navíc je právě teď nabídka nejpestřejší a rozhodně tak je z čeho vybírat. Jestliže uvažujete nad zamluvením vaší dovolené, ale neumíte se rozhodnout pro jednu cílovou destinaci, pak je náš dnešním článek určený právě vám. Máme pro vás TOP seznam prosluněných destinací, kam rozhodně stojí za to odjet za sluníčkem, relaxací a pohodou. Kdo ví, možná vás následující řádky dokážou inspirovat!

holiday-1017495_1920

Maledivy

Malý stát rozléhající se na několika korálových ostrůvcích, které lemují podmořské sopky, je ideálním cílem milovníků potápění a šnorchlování, kteří si zde zaručeně přijdou na své. Zdejší pláže nejsou přeplněné turisty, díky čemuž si zde i skvěle odpočinete a navíc pokud milujete sluníčko a nevadí vám vysoké teploty, pak je jižní cíp souostroví ležící přímo na rovníku tím pravým místem pro vás!

Kuba

Na Kubu, což je největší ostrov Velkých Antil, by měl vyrazit každý, kdo si rád pochutná na kvalitním rumu a nedokáže odolat proslulému kubánskému doutníku. Kromě těchto lákadel zde narazíte i na čistě bílé pláže a tropickou zeleň poskytující vítaný stín. Na své si přijdou milovníci potápění i šnorchlování, stejně jako nadšenci do památek, jež zde mohou navštívit města jako je Havana, Santiago de Cuba nebo Baracoa.

Dominikánská republika

Dominikánská republika byla ještě nedávno pro většinu lidí neobjeveným kouskem země, ovšem jakmile sem jedou zavítáte, okamžitě se do tohoto mýtického Karibiku zamilujete. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost relaxaci na pláži nebo si potrpíte na aktivní dovolenou, kdy chvilku neposedíte – tohle místo může nabídnout každému z vás to, co hledá.

Obrázek: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *